Jak stahovat z Voyo.cz

Started by Gumadzus, August 31, 2013, 06:58:35 AM

Previous topic - Next topic

Gumadzus

Dobrý den,chtěl bych se zeptat je nějaká možnost jak stahovat z Voyo.cz ? :)

pepak

Některá videa (ta, která se na webu přehrají bez přihlášení, plus několik málo dalších) se stahují úplně normálně, když si někde seženeš token/heslo (neptej se mě, já se k tomu z právních důvodů nemohu vyjadřovat). Ostatní videa nejsou podporována.


macek

No ale kdyz si platim ucet, tak by to jit melo, ne ?

pepak

No, jak se to vezme. Jak mám naučit YTD pracovat s placenými filmy, když k nim nemám přístup a tudíž si to nemůžu sám vyzkoušet?

smudlin02

Ahoj Pepaku, mám pro tebe návrh. Aktivoval jsem si Voyo předplatné na 7 dní. Napadlo mě, že bych ti přes PM poslal přihlašovací údaje k tomuhle účtu a mohl bys zkusit zprovoznit stahovaní z předplacených účtů na Voyu. Pokud bys měl zájem, poslal bych ti přihlašovací údaje možná ještě dneska, kdyžtak zejtra. Předplatné je aktivní do 30. května, deaktivuju ho 29. večer. Předem díky za reakci.

pepak

Díky, ale je potřeba to synchronizovat s mým volným časem. Teď to určitě nezvládnu, budu rád, když se mi podaří vydat normální verzi YTD jen s opravami :-(

smudlin02

Ok, nevadí schovám si to na jindy. :) Když bys měl čas zkus poslat PM a domluvíme se

Michal

Ahoj, a co voyo.sk? Co by bylo treba aby slo stahovat z tama? Diky. Michal

pepak

Časem to zkusím, ale navíc k potížím s normálním Voyo tam budou problémy se zámkem na region.

satmario

Ahojky,vím že tohle vlákno už pamatuje několik zim ale chtěl jsem poprosit o info jestli se za tu dobu něco změnilo ohledně stahování z voyo.
Je vůbec v dnešní době nějaký nástroj nebo možnost jak stahovat z voyo?
Díky moc za odpověd

pepak

Za těch 5 let už jsem se tomu nevěnoval vůbec, takže vůbec netuším, jaký je aktuální stav. Pokud bych to chtěl stáhnout, zkusil bych youtube-dl, yt-dlp nebo JDownloader.

satmario


Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview