Konverze videa

Started by Zdenek Suchanek, November 04, 2013, 09:22:09 AM

Previous topic - Next topic

Zdenek Suchanek

Quote from: trodas on October 25, 2013, 06:50:38 PM
I do wonder, how hard will be to include a support for the Novinky.cz videos. The link to the article not work - not the long version:
http://www.novinky.cz/koktejl/317216-balonem-do-stratosfery-za-1-4-milionu-korun.html

...or the short version:

http://www.novinky.cz/koktejl/317216-.html

yield any results. How can the video be downloaded...? Using latest v1.30 version of YTD  ;)...same way I ended up with Dailymail:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2472674/World-View-Enterprises-plans-luxury-balloon-flights-edge-space.html
Zdravím prosím kde lze najít návod na program YTD v 1.29 (Unicode) Při stažení hudební nahrávky bych rád chtěl aby se nahrávka stáhla v AVI.Nikde jsem nenašel přístup pro nastavení programu nahrávání.Pokud kliknu na tlačítko nastavení konverze hlásí to že jsem nenastavil tento požadavek.Kde najdu přístup k nastavení?Děkuji za odpověď.Pokud můžete odpovědět na moji adresu zdenaslight@seznam.cz jsem Vám moc vděčný.S pozdravem Zdeněk Suchánek

pepak

Quote from: Zdenek Suchanek on November 04, 2013, 09:22:09 AMZdravím prosím kde lze najít návod na program YTD v 1.29 (Unicode) Při stažení hudební nahrávky bych rád chtěl aby se nahrávka stáhla v AVI.Nikde jsem nenašel přístup pro nastavení programu nahrávání.Pokud kliknu na tlačítko nastavení konverze hlásí to že jsem nenastavil tento požadavek.Kde najdu přístup k nastavení?Děkuji za odpověď.Pokud můžete odpovědět na moji adresu zdenaslight@seznam.cz jsem Vám moc vděčný.S pozdravem Zdeněk Suchánek
Návod pro nastavení konverzí je uveden v souboru ytd.cz.txt v adresáři doc. Co jsem tam chtěl uvést, to tam je, další podporu z dobrých důvodů neposkytuji - tzn. pokud s informacemi z dokumentace nedokážete konverze nastavit (nebudete zdaleka jediný, není to nic jednoduchého), tak s tím nechci mít nic společného.

trodas

Mně se na konverzi z mp4 nebo mkv, atd. do avi osvědčil VirtualDub. Pokud danou kompresi video/audia lze v AVI užít (audio se dá vcelku rychle reencodovat) tak stačí dát Direct Stream Copy a uložit otevřený soubor jako avi (jinak VirtualDub ani ukládat neumí)...

Jen vyjimečně to nejde.

VirtualDub musí být se všemi pluginy, aby otevřel mp4, mkv, flv a pod. soubory a uložil je jako avi - zde je:
http://ulozto.cz/xF2x2KJ/virtualdub-zip

Snad vám to pomůže, je to celkem jednoduché. Hlavně navolit "Direct Stream Copy" v menu Video. Jinak to bude reencodovat video... Audio je tak nastaveno defaultně.
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... :) my config - my caps

pepak

Ano, tohle je správná cesta - použít specializovaný nástroj na specializovanou činnost. YTD se specializuje na stahování, na konverzi se specializují zase jiné nástroje.

balutbj

Kdyžtak mohu v případě potřeby pomoct s nastavením ffmpeg. Dříve jsem s ním dost pracoval a využívám ho k jistým činnostem dosud.

pepak

Můžeš se mrknout na nastavení, které je teď v konfiguráku YTD, jestli je v pořádku nebo jestli by chtělo nějak vylepšit? Díky.

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview