Main Menu

Post reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.
Attachments: (Clear attachments)
Restrictions: 4 per post (4 remaining), maximum total size 192 KB, maximum individual size 128 KB
Uncheck the attachments you no longer want attached
Click or drag files here to attach them.
Other options
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview

Topic summary

Posted by pepak
 - December 14, 2014, 08:30:47 PM
Můžeš se mrknout na nastavení, které je teď v konfiguráku YTD, jestli je v pořádku nebo jestli by chtělo nějak vylepšit? Díky.
Posted by balutbj
 - December 12, 2014, 06:28:45 PM
Kdyžtak mohu v případě potřeby pomoct s nastavením ffmpeg. Dříve jsem s ním dost pracoval a využívám ho k jistým činnostem dosud.
Posted by pepak
 - July 18, 2014, 11:58:57 AM
Ano, tohle je správná cesta - použít specializovaný nástroj na specializovanou činnost. YTD se specializuje na stahování, na konverzi se specializují zase jiné nástroje.
Posted by trodas
 - July 18, 2014, 11:23:11 AM
Mně se na konverzi z mp4 nebo mkv, atd. do avi osvědčil VirtualDub. Pokud danou kompresi video/audia lze v AVI užít (audio se dá vcelku rychle reencodovat) tak stačí dát Direct Stream Copy a uložit otevřený soubor jako avi (jinak VirtualDub ani ukládat neumí)...

Jen vyjimečně to nejde.

VirtualDub musí být se všemi pluginy, aby otevřel mp4, mkv, flv a pod. soubory a uložil je jako avi - zde je:
http://ulozto.cz/xF2x2KJ/virtualdub-zip

Snad vám to pomůže, je to celkem jednoduché. Hlavně navolit "Direct Stream Copy" v menu Video. Jinak to bude reencodovat video... Audio je tak nastaveno defaultně.
Posted by pepak
 - November 04, 2013, 12:57:42 PM
Quote from: Zdenek Suchanek on November 04, 2013, 09:22:09 AMZdravím prosím kde lze najít návod na program YTD v 1.29 (Unicode) Při stažení hudební nahrávky bych rád chtěl aby se nahrávka stáhla v AVI.Nikde jsem nenašel přístup pro nastavení programu nahrávání.Pokud kliknu na tlačítko nastavení konverze hlásí to že jsem nenastavil tento požadavek.Kde najdu přístup k nastavení?Děkuji za odpověď.Pokud můžete odpovědět na moji adresu zdenaslight@seznam.cz jsem Vám moc vděčný.S pozdravem Zdeněk Suchánek
Návod pro nastavení konverzí je uveden v souboru ytd.cz.txt v adresáři doc. Co jsem tam chtěl uvést, to tam je, další podporu z dobrých důvodů neposkytuji - tzn. pokud s informacemi z dokumentace nedokážete konverze nastavit (nebudete zdaleka jediný, není to nic jednoduchého), tak s tím nechci mít nic společného.
Posted by Zdenek Suchanek
 - November 04, 2013, 09:22:09 AM
Quote from: trodas on October 25, 2013, 06:50:38 PM
I do wonder, how hard will be to include a support for the Novinky.cz videos. The link to the article not work - not the long version:
http://www.novinky.cz/koktejl/317216-balonem-do-stratosfery-za-1-4-milionu-korun.html

...or the short version:

http://www.novinky.cz/koktejl/317216-.html

yield any results. How can the video be downloaded...? Using latest v1.30 version of YTD  ;)...same way I ended up with Dailymail:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2472674/World-View-Enterprises-plans-luxury-balloon-flights-edge-space.html
Zdravím prosím kde lze najít návod na program YTD v 1.29 (Unicode) Při stažení hudební nahrávky bych rád chtěl aby se nahrávka stáhla v AVI.Nikde jsem nenašel přístup pro nastavení programu nahrávání.Pokud kliknu na tlačítko nastavení konverze hlásí to že jsem nenastavil tento požadavek.Kde najdu přístup k nastavení?Děkuji za odpověď.Pokud můžete odpovědět na moji adresu zdenaslight@seznam.cz jsem Vám moc vděčný.S pozdravem Zdeněk Suchánek