Download z archivu Ceske televize

Started by vasek, March 29, 2013, 06:31:55 PM

Previous topic - Next topic

vasek

Zdravím, potreboval bych radu potrebuji nutne stahnout par poradu (Buly) z archivu CT.
Pred par dny se mi podarilo pres YTD v noci neco stahnout ale od te doby to nefunguje.
Vim ze autor programu o tom vi a dela co muze, ale od te doby se proste uz z CT nic strahnout neda ani v noci ani nad ranem.
Cetl sem ze je to tezke odtud neco stahnoput ze ty soubory jsou rozkouskovane atd.
Ale presto se ptam nejde to nejak obejit athnout pres neco jineho ? Nebo zda to vyresi az nova verze YTD?
Dekuji za odpoved a za YTD.

pepak



pepak


Oldřich

Dobrý den,
jsem laik, nevím jak si nainstalovat Váš downleader. Můžete mi proswím poradit - krok po kroku jako počítačovému začátečníkovi? Moc děkuji. Potřebuji si jen z čt stáhnout (pro svoji potřebu archivace) několik rozhovorů s jednou osobností.
Děkuji Vám předem za radu

pepak

Odpověděl jsem na stránce podpory (stačí napsat tam, nebo sem, to je fuk, ale prostě jen na jedno místo).


Johny


Carol2


Petr

Dobrý den, cca po roce bych něco potřeboval stáhnout z archivu ČT.  YTD 1.33 hlásí chybu. Šlo by to, prosím, opravit? Děkuji moc.

pee.tr

Dobrý den,
při pokusu o stažení z archivu ČT mi YTD 1.33 hlásí chybu. Šlo by to upravit? Moc děkuji.

pepak


pee.tr


Tom

Zdravím,nejde mi stahovat z Čt a to včera to ještě šlo ok. šlo by to prosím nějak vyřešit,děkuji moc za informaci Tomáš

pepak

Nemá cenu s tím pospíchat. Uvidíme, jestli se to nespraví samo jako obvykle...

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview