Download z archivu Ceske televize

Started by vasek, March 29, 2013, 06:31:55 PM

Previous topic - Next topic

pepak

"Takže je to definitivní, ČT se začala bránit stahování pomocí YTD. V současné době proto ČT stahovat nejde, podpora bude vyžadovat možnost stahovat definiční soubory pro stahování z internetu."

To jsem napsal už skoro před 30 hodinama. A stejně je to houby platné, za těch 30 hodin se našlo už nejméně pět lidí, kteří se mě ptají, co je s ČT.

zvedavka

Tak o mesic a pul pozdeji porad nic, to jsem zkousel, jen se chci zeptat, jestli jste nejak pokrocil, bo na to dlabete....

pepak

Nemám bohužel čas na komplexní řešení. Mohu dělat jen drobné úpravy.
URL


Killing Joke

Z i-vysílání ČT stahovat jde, ale je to reálné jen ráno, nejspíše v době malého provozu.
Dnes ráno jsem např. stáhl 600MB díl seriálu Mazalové. V běžných hodinách stahování čehokoliv někdo nebo něco "killuje". Spíš jde ale o to, pokud je stahování ze serveru hodně kolísavé a server nepodporuje "resuming", tak už to třeba YTD neustojí
V principu tedy stahovat s poslední verzí jde!
Pepáku, díky! :)

pepak

Díky za info.

Zdá se tedy, že tudy cesta opravdu vede.

Vendys

Dobrý den. Pokoušela jsem se zadat novou diskuzi, ale nějak se mi to nepodařilo. :-( Chtěla jsem požádat, zda-li by nešlo nastavit stahování z https://sledovanitv.cz/home#ct1. Děkuji mnohokrát.

pepak

Podařilo. Jen se nezobrazila, dokud jsem ji neodsouhlasil (opatření proti spamu).

Možnost podpory sledovanitv.cz nemohu ani odhadnout, protože nemám přihlašovací údaje, abych se podíval, jak vlastně mají videa řešená. Teoreticky to jistě zprovoznit jde, ale prakticky, to bych vysloveně hádal.

Pavel

Ahoj, už pár dní zkouším stahovat z ČT archivu BAHNA 2014 a stále to hlásí nějakou chybu. To už zase něco změnili? Jinak s prográmkem spokojenost. Díky*

pepak

Stačí napsat jednou.

Nevím, neměl jsem už pár měsíců čas se tím zabývat :-((

ted

Nejde nějak nastavit stahování celého archivu konkretniho poradu, aby to tam clovek nemusel ladovat po jednom?

pepak

Ve stávající verzi ne. Ale třeba stará Opera uměla zobrazit všechny odkazy ve stránce a všechny najednou je hodit do clipboardu, to by pro tenhle účel fungovalo.

balutbj

Quote from: pepak on September 18, 2014, 12:42:48 PM
Ve stávající verzi ne. Ale třeba stará Opera uměla zobrazit všechny odkazy ve stránce a všechny najednou je hodit do clipboardu, to by pro tenhle účel fungovalo.
Ahoj,
a teď si představ stahovat z Voya třeba celou Ulici, když mají na každé stránce jen 20 až 40 výsledků. To je opravdu zábava. (ironicky řečeno)

U ČT je něco podobného seriál Vyprávěj... (abych nebyl úplně mimo téma)

pepak

No jo. Jenže pokud spěcháš, tak je pro tebe lepší "nezábavné" řešení, které funguje, než pohodlné řešení, které nefunguje...

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview