Youtube downloader

Started by quick, February 06, 2010, 09:48:44 AM

Previous topic - Next topic

storm

Bylo by možné nějak vykoumat stahování ze stránek jako ordinace.nova.cz nebo comeback.nova.cz (videa jako "co v TV nebylo" a jiné "raritky")? Asi je to blbost,ale zeptám se,nebijte mě... ;)

pepak

Možná. Něco z Novy jde, ale třeba Stahovák ne. Záleží na tom, jak jsou tyhle stránky dělané.

mikimik

Quote from: pepakOK, zapisuju si to do poznámek a jen bude chvilka, podívám se po tom.
Prosím mohl by sis do poznámek zapsat i www.1HD.ro je sice v seznamu podporovaných ale absolutně nevím jak z těchto stránek to video stáhnout.Mohl by prosím být nějaký stručný návod na tuto stránku ?
Děkuji předem

pepak

Když se koukneš do providers.txt, tak tam najdeš vzor URL, které jdou stahovat. Pak ti stačí na serveru najít URL v obdobném tvaru a mělo by to běžet. (Co si vzpomínám, tak zrovna u 1hd.ro je ten tvar pěkně hnusný...)

bidlobox

Ahoj,

chtěl bych moc poděkovat za tento program, který je ve všech ohledech výtečný, a to i v mezinárodním kontextu.

Aktuálně bych měl jen 3 připomínky - dotazy:

1) stažené video (100%ně dokončené) je někdy "trhané", chybí evidentně snímky i celé pasáže. (Mohu případně poslat vzorek na ukázku). Většinou se to týká jen obrazu, nikoli zvuku. U některých videí se pak objevují ruchy jako pixelizace a zdánlivé sekání. U videí těchto typů je většinou přehraje bez problémů jen MP Classic (HC), ostatní přehrávače vykazují zmíněné ruchy.

2) Někdy se mi stáhne jiné video než které je přítomné na webové stránce, dnes jsem chtěl uložit videoklip Gipsy.cz na http://kultura.idnes.cz/video-gipsy-cz-natocili-se-steindlerem-klip-ve-westernovem-mestecku-1ij-/hudba.aspx?c=A110523_100354_hudba_jaz ... Místo toho se mi automaticky stáhl jen klip z umístění http://video.idnes.cz/?c=A110524_150815_zahranicni_ipl&idVideo=V110524_130255_tv_zpravy_kbe = Obamova nezničitelná limuzína se zasekla v Dublinu.mp4
Je to tím, že videoklipy z iDnes.cz (vyjma zpráv) nejsou podporované?

3) Připomínka ke GUI programu - nešlo by nastavit uživatelskou šířku sloupců, abych pokaždé sloupce nemusel upravovat ručně? Např. kdyby si program pamatoval poslední nastavení, bylo by to moc fajn.

Ještě jednou díky.

Vláďa P.

pepak

1) To nemohu ovlivnit. Co mi server pošle, to uložím.

2) To není nic překvapivého, když si uvědomíš, že server kultura.idnes.cz není podporovaný a tudíž se k němu program chová jako k obecné webové stránce, na které hledá známé odkazy. Shodou okolností je známý akorát ten Obama. Od toho máš v dokumentaci seznam podporovaných serverů včetně ukázkových URL.

3) Možná někdy. Zase tolik volného času nemám, a ten, co mám, radši vrazím do porpory dalších serverů než do GUI.

bidlobox

OK. I tak díky za odpověď a přeji vydařený víkend.  :)



pepak

GameVideos.1up.com nebude, protože používá Brightcove. Ostatní dva servery by měly být funkční.



pepak

Jo, podívám se na to, až bude chvilka.

Lyrick

Ahoj Pepaku,

předem bych chtěl poděkovat za výborný prográmek, už dlouho jsem hledal nějaký způsob jak stáhnout video z toho nového flash iVysílání, protože při přehrávání z webu mi seká (mám starší PC..). Zatím se zdá, že je to jediný co funguje (zrovna stahuji Svět motorů a sosá to 800 MB, tak v tom snad nějaké video bude:) ).

Nicméně, nemohu přijít na to, kam to ty videa ukládá, proto píšu.. Změnil jsem si v nastavení programu na svojí složku, stáhnul něco z Youtubu a není to tu. Dal jsem stahovat to samé, podruhé se mě to zeptalo kam to chci uložit, přičemž se zobrazila mou vybraná složka a video v ní, přidal jsem tedy k názvu _02, stáhnul, dívám do složky a není tu ani jedno z nich o.O

V programu jsem zkoušel i pravý klik na stažené video a "Otevřít složku" a "Přehrát", ale nic se nestane.

Používám WinXP SP3, plně aktualizovaný.

Děkuji za radu

pepak

"Otevřít složku" a "Přehrát" jsou aktivní až v okamžiku, kdy stahování úspěšně doběhne.

Podle mě jsi nastavil pro stahování jinou složku, než si myslíš. (Ve Vistách a vyšších a/nebo v 64bitových systémech bys navíc mohl mít problém s tím, jak operační systém virtualizuje přístup k souborům, ale na XP ne. Tam to téměř stoprocentně je dané tím, že jsi řekl "ukládej sem" a pak se koukáš někam jinam.)

Jo, a měl bys k hledání souborů použít nějaký rozumný nástroj, třeba Total Commander - u Průzkumníka bohužel nemáš jistotu, že ti zobrazuje skutečný obsah složek.

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview