Youtube downloader

Started by quick, February 06, 2010, 09:48:44 AM

Previous topic - Next topic

William Wilson

Ahoj,
předem bych rád řekl, že používám verzi 0.74 a že tvůj soft je opravdu skvělý...
teda až na jeden malý zádrhel...

když chci stáhnout něco z archivu ČT iVysílání a je to pořad o více dílech a já chci stáhnout nějaký dřívější díl, tak se mi vždycky stáhne díl úplně jiný :(  napřed jsem si myslel, že se stahuje ten co je právě aktuální (ten nejnovější), ale ani ten to není... prostě se stáhne libovolný úplně jiný díl, a to i opakovaně!

Zkoušel jsem třeba Pomáhejme si, díl z 26.10., stáhl se mi díl z 23.11., zkoušel jsem třikrát, pokaždé stejný výsledek...

Tatáž situace je u starších dílů Dne D... rovněž zkoušeno opakovaně a vždycky se stáhne jiný díl než který chci, ale přitom pokaždé se stáhne stejný díl (který nechci)... snad je to trochu srozumitelné...

U jiných serverů jsem na tento problém zatím nenarazil, zdá se, že to dělá jen iVysílání...

Nevíš co s tím?

pepak

Použij starou verzi iVysílání. ČT bohužel svůj archív těžce zprasila.

vesos

Zdarec. Skělý program, ale rád bych stahoval pořady ČT v PAL kvalitě (576 řádků). Vždycky mi to stáhne 1/4 PAL (384x288). Jak na to? Obávám se, že problém bude asi u ČT, protože ani nastavení rozlišení nefunguje anebo to ti ... mají uložené videa jen v té otřesné kvalitě.
Dík.
tu je odkaz na videa:
Šumná Ostrava: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1008546862-sumna-mesta/495201101900001-sumna-ostrava/
předposlední pořad Šumna Česká Lipá a Nový Bor: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1008546862-sumna-mesta/208522162350002-sumna-ceska-lipa-a-novy-bor/

pepak

Viz changelog k verzi 0.73 - já mohu požádat o jakýkoliv stream, klidně i nejkvalitnější, ale server mi stejně pošle úplně jiný. Pokud se s tím dá něco dělat, tak nevím co.


pepak


grayman

Dnes jsem si nainstaloval YTD který jsem uvítal po marných pokusech o stažení dílu "Sama doma" z 29.3.2011 v kterém
vystupuje  po třetí má vnučka (dříve jsem stahoval díly pro zkrácení střihem bez problému pomocí Replay Media Catcher).
Nyní prosím o radu jak pomocí YTD stáhnu začátek pořadu (první část), protože je právě tento záznam z 29.3. rozdělen na 2 díly a mě se stáhne vždy jen ta druhá část. Děkuji předem za radu.

pepak

Pokud napíšeš konkrétní odkaz, tak se na to můžu podívat.

Ale nedělej si moc naděje, ČT je neskutečně zprasená a nelze odhadnout, jestli ji půjde nebo nepůjde přesvědčit.


Béda

Aloha - můžete mi poradit? Původní ČT - když řádku adresy zkopíruju do YTD, nasype se tam asi 50 dalších adres a skoro všechny hlásí Nepodařilo se najít adresu média. Ale ta hlavní, ten pořad, ta tam není. Kde dělám chybu? Mám W7 a IE9. Thx všem

pepak

Prvotní příčinou je, že se pokoušíte o nepodporované URL. Těch 50 dalších adres se tam nacpe v rámci pokusu o nalezení odkazu ve stránce, viz nastavení "Automaticky používat HTML parser" (changelog pro verzi 0.77).

pnp

A je to v =3, na ivysilani CT uz neni odkaz na puvodni WM/RM streamy.  :/ Muzem se jit klouzat i s YTD (snad prozatim?).
http://pcworld.cz/novinky/dny-stare-verze-ivysilani-ct-jsou-secteny-20232

pepak

A to jako proč? YTD už hezkých pár verzí nemá s novým iVysíláním problémy. (Kromě navazujících serverů jako ČT24 nebo sekce Pořady, které doteď běžely na starém iVysílání a musím je teď předělat).

citera

Ahoj chlape, kluku šikovná, můžeš jenom dát vědět, jestli pomocí YTD půjde stahovat z iČT, když jsi připustil, že mohlo dojít ke změně na stránkách iČT a jako laik si myslím, že to bude vyžadovat Tvůj zásah do programu?

pepak

Pokud se změnily stránky, musí se změnit program.

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview