Youtube downloader

Started by quick, February 06, 2010, 09:48:44 AM

Previous topic - Next topic

Lyrick

Omlouvám se za dvojí příspěvek, a díky za bleskovou odpověď.

Naštěstí už jsem zjistil v čem byl problém.. složku jsem otvíral správnou, ale program jsem předtím spustil v sandboxu... takže ty soubory byli jen někde v dočasné paměti firewallu, jestli to dobře chápu.

Teď jsem ho spustil normálně a video se stáhlo, uložilo a jde přehrát normálně, paráda.

Ale i přesto, po stažení když kliknu na Otevřít složku nebo Přehrát, stále se nic nestane.

Lyrick

A ještě tu vidím jeden problém,

mám disk rozdělený na dva, C jako systémový, kde mám jen 2GB volného místo a D na data. Videa stahuji a ukládám na D, ale i přesto během stahování ubývá místo na disku C i D.

Dokážu si představit že by to mohl být dost problém pokud bych stahoval velké a dlouhé video, lehce by došlo místo na Cčku.

Tvůj prográmek mám ve stejné složce na disku D, kam ukládám videa.

Máš nějakou radu na tohle?

Znovu díky.

Lyrick

Teď jak na to koukám, tak místo na Cčku z nějakého důvodu mizí opravdu rychle. Na Dčko se stáhlo teprve 200 MB z videa (chjo, ta ČT je pěkně pomalá), ale na Cčku už zmizlo snad 400 nebo 500, zvláští... tímhle tempem dojde opravdu brzo, tak jsem zvědav co se stane.. :)

pepak

Quote from: LyrickAle i přesto, po stažení když kliknu na Otevřít složku nebo Přehrát, stále se nic nestane.
Nevím o ničem, co by tomu z mé strany mohlo vadit. Zkontroluj si antivirus, firewall a tak podobně.
Quotepřesto během stahování ubývá místo na disku C i D.
Stahování z ČT zapisuje log, který se ukládá do adresáře pro dočasné soubory (který obvykle bývá na Cčku). Ale pokud jsem zase nezapomněl zapnutý debugovací režim, tak by ten log měl být maličký. Použij Process Explorer a podívej se, do kterých souborů YTD zapisuje...

Lyrick

Ano, zrovna jsem to našel..

C:\Documents and Settings\-moje jmeno-\Local Settings\Temp

.. tady to ukládá log, který už má přes 1GB, a video stáhlo jen 250 MB.

Zachvíli jsem bez místa, je nějaká možnost změnit jeho umístění?

pepak

Tak to jsem asi opravdu zapomněl odstranit debugovací režim... Ovládací panely -> System -> Upřesnit -> Proměnné prostředí -> no a změn nastavení proměnných Temp a Tmp.

Lyrick

Bezva, užitečná věc, dík :)

Jinak abych doplnil výsledek stahování. Log mi těch 2GB zaplnil pěkně rychle, 0 bajtů volných na disku C jsem viděl poprvé :)

Nicméně, stahování videa i tak pokračovalo v pořádku až do konce.

Akorát se po stažení ten log neodstranil automaticky.

Pokud je to jen chyba v tom že jsi zapomněl odstranit ten debugovací režim, tak už mi zbývá jen zjistit proč nefunguje Přehrát a Otevřít složku, a pak nemám vůbec co vytknout.

Děkuji za bleskové odpovědi a za výtečný prťavý prográmek.

pepak

Neodstranění logu po skončení downloadu je úmyslné - když si ho smažu, tak z něj nic nezjistím...

Lyrick

To dává smysl :)

A popravdě ani mi to nevadí, teď když vím kde hledat a co. Akorát je problém že těch 0 bajtů na systémovém disku způsobuje problémy při práci, například prestane fungovat Firefox, teď jsem ani nemohl obnovit tuhle stránku nebo otevřít jinou. Ten log totiž nejde smazat až do dokončení stahování.

Je šance že to přepnes zpět do "normálního" režimu v příští verzi, nebo to jsou nějaké složité úpravy na delší čas?

pepak

Ano, je šance. Snad to smazání jednoho řádku programu dokážu.

Lyrick

To byl fofr!

Díky, hned je to jiný kafe, 300kB místo několika GB :)

pepak

No já se prostě obdivuju, jak jsem úžasnej... :-)

mikimik

Quote from: fkefurtDobrý den,
dalo by se udělat stahování z této adresy: http://cz.bahnorama.com ?

a prosím dal by se přidat i tento server ? http://serialy.kinotip.cz/secret-diary-of-a-call-girl-%E2%80%93-01%C3%9701-1-1/#more-10224

pepak

Jít by to mělo, je to jen embedované MegaVideo, které mi v YTD chodí...

ganter3

Zdravím,

nainstaloval jsem si YTD verze 0.86. Stáhl jsem si video z archivu ivysilani ČT. Stažený soubor nemá žádnou příponu. Může mi někdo poradit, v jakém je to formátu, příp. jak s tím dál postupovat, abych z toho dostal video? Díky.


EDIT: Tak nic, přepsal jsem to na flv a funguje, dál už si s tím poradím... omlouvám se za spam ;)

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview