YTD a titulky

Started by vagner, November 15, 2012, 02:50:21 PM

Previous topic - Next topic

vagner

Jsem tu úplně novej. ;D
Poradí mi někdo jak stáhnout flv i s titulkama?
Díky

pepak

Pokud YTD pro daný server podporuje titulky, tak je stahuje automaticky.

vagner

A  jak poznám jestli podporuje titulky nebo ne?

pepak


vagner

Jo tak to zase takovej odborník nejsem.Asi to budu muset vzdát :'(

pepak

Tak ještě se můžeš podívat do dokumentace. Nebo se můžeš podívat do konfigurace, které servery tam mají povolené nastavení pro titulky. Možností je spousta, ale každá vyžaduje aspoň nějaké schopnosti a/nebo vlastní iniciativu. A na tom se nic měnit nebude.

msliva

Dobrý den,

potřeboval bych stáhnout videa s titulky z následující stránky
http://www.youtube.com/watch?v=dlHMMVHgJBc&list=PLp5lYDsQi4gmZgD2fdHHipF5albBgzJRW&index=1

Vlastní soubor je stažen (Global Noise Reduction with Dfine 2.0.mp4), ale žádný *.srt

Nastavení YTD je v přiloženém souboru.

Poradíte, prosím? Stahuji poprvé.

Děkuji za Váš čas a jsem s pozdravem

Miroslav Slíva


pepak

Tohle video zdá se žádné titulky nemá, nebo aspoň ne ve mě známém formátu.

msliva

Dobrý den,

snad jen pro zajímavost. Video titulky má, ale já samozřejmě netuším v jakém formátu.
IE8 (8.0.6001.18702) titulky zobrazí, ale po aktivaci tlačítka "Přepis" se objeví jen rozbalovací pole Angličtina (automatické titulky), ale žádný text titulků.
Firefox (21.0) červeným vykřičníkem ohlásí, že titulky nejsou k dispozici, ale po aktivaci tlačítka "Přepis" se pod rozbalovacím polem Angličtina (automatické titulky) objeví text titulků.

Kdybyste měl nějakou radu, jak titulky elegantně stáhnout, byl bych Vám vděčen. (Jakýsi postup jsem našel (tedy jen pro kopírování textu z Firefoxu, ale je dost pracný. Těch tutoriálů je přes 50).

S pozdravem

Miroslav Slíva

P.S. Přiložené "PrintScrn" jsou mizerné - zmenšené, abych se vešel do limitu příloh.

pepak

Quote from: msliva on June 01, 2013, 07:58:39 AMIE8 (8.0.6001.18702) titulky zobrazí, ale po aktivaci tlačítka "Přepis" se objeví jen rozbalovací pole Angličtina (automatické titulky), ale žádný text titulků.
Firefox (21.0) červeným vykřičníkem ohlásí, že titulky nejsou k dispozici, ale po aktivaci tlačítka "Přepis" se pod rozbalovacím polem Angličtina (automatické titulky) objeví text titulků.
Podle popisu to vypadá na nějaký úplně speciální typ titulků. Můžu samozřejmě vyzkoušet i jeho podporu, ale budu v tom případě potřebovat přesný popis, jak video spustit a jak do něj ty titulky dostat - zdůrazňuju přesný: berte to tak, že neznám ovládání přehrávačů na jednotlivých serverech, ani na YouTube, protože ani nemám nainstalovaný Flash. Tzn. potřebuju popis, ze kterého poznám, kdy a kam přesně mám kliknout a kde a jak přesně se mi projeví výsledek.

msliva

Dobrý den,

mnohokrát děkuji za ochotu se tím zabývat. Přikládám podklady, které jsem byl schopen vyrobit. Záměrně nehovořím o "přesném popisu", protože netuším, co se za tím skrývá. Není-li to dostatečné, smažte to. Pokud byste se tím přece jen byl ochoten zabývat, jsem samozřejmě připraven podklady doplnit, ale bez Vašich instrukcí nevím jak.

Hezký víkend

M.Slíva

pepak

Vidím tlačítko "titulky", vidím tlačítko "přepis". V jakém pořadí se mají mačkat? Nebo na tom nezáleží?
Budu muset v přehrávači zapnout obrázky, to je taky jedna z věcí, které nepoužívám...

msliva

Dobrý večer,

pořadí je toto: "Titulky" vyvolá menu "Výběr jazyka" a pak je třeba zvolit jazyk - zde pouze angličtina a titulky se "zobrazují v obraze".

Tlačítko "Přepis" zobrazí v okně čas a texty pod polem "Angličtina (automatické titulky)" [vlevo dole]. Tedy zobrazí ve Firefoxu ne v IE - psal jsem dříve.  Nevím, zda je to potřebná informace. Tlačítko "Play" asi také není důležité. Přehrávání se spustí samo v momentě vložení adresy videa.

M.Slíva


pepak

OK, poznamenal jsem si to a příležitostně se na to podívám.

msliva

Dobrý den,

to je skvělá zpráva! Nejen pro mne, ale jistě také pro všechny, kteří stahují všemožné "tutorialy".

Díky a hezký den.

M.S.

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview