Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Včelda

#1
Software / Re: Youtube downloader
March 15, 2013, 09:11:48 AM
Nevím, opravdu nevím kde je chyba, ale mne YTD nefunguje. Zhruba před půl rokem jsem psal, že mi nejde stahovat z TVcom. Nyní jsem si stáhnul verzi 1.23 a nelze mi stále stahovat z TVcom, ale ani z České televize, dokonce ani z YouTube. Vždy se doberu stejného výsledku a ten je: v kolonce Status odpověď: Chyba a v kolonce Průběh stahování odpověď: Nepodařilo se stáhnout stránku o médiu.(EDownloadThreadError). Ať zadám jakoukoliv URL adresu, vždy se doberu tohoto výsledku. Moc prosím, kde je chyba? Strašně závidím těm kteří si libují, jak jim YTD krásně a spolehlivě funguje.
#2
Volná diskuse / Re: YTD
November 14, 2012, 12:16:19 PM
A jak mi dáte Pepaku, Pepčo, Pepíku vědět, že už si mohu stáhnout YTD se změnou, která umožní stahovat videa z TVcom.cz?
#3
Volná diskuse / YTD
November 14, 2012, 08:00:24 AM
Z této adresy: http://volejbal.tvcom.cz/Zapas/Soutez-Extraliga-zeny/Cast-Zakladni/Pohlavi-Zeny/Sezona-2012-2013/17076-TJ-Sokol-Frydek-Mistek-VK-Modranska-Prostejov.htm   Poskytovatel: TVcom.cz    Status: Chyba    Průběh stahování: Nepodařilo se stáhnout stránku informací o mediu. (EDownloadThreadError)       Tak toto mi píše YTD při pokusu o stažení. Děkuji mnohokrát za radu.
#4
Volná diskuse / Re: YTD
November 13, 2012, 04:31:28 PM
Pravděpodobně se něco stalo i TVcom.cz. Ještě na jaře YTD fungoval na stahování OK. Pak TVcom.cz udělal změnu na Silverlight a nyní už nelze stáhnout nic. Poradí mi někdo, jak stahovat nyní videa z TVcom.cz?