Youtube downloader

Started by quick, February 06, 2010, 09:48:44 AM

Previous topic - Next topic

pepak

Quote from: sleep_walker on March 12, 2013, 11:19:41 AM
OK, povazoval jsem to za zbytecne, kdyz to mas sam ve vlastni dokumentaci :)
Není to zbytečné: 1) Typicky některá videa chodí a jiná ne. 2) Nemůžu vědět, jestli video v dokumentaci vůbec ještě existuje.

QuoteJak rikam, zadne GUI nevadi, RTMP a MS - to musim treba prozkoumat. Co je ale krapet neprijemne - nevidim nikde licenci a nejaky VCS (GIT, SVN, ...). Divam se spatne?
Na licenci se díváš špatně. Je uvedena v adresáři DOC a kromě toho také v každém souboru se zdrojákem.

GIT, SVN apod. není a ani ho neplánuji. Nemám pocit, že by mi VCS cokoliv pozitivního přinášel.

Včelda

Nevím, opravdu nevím kde je chyba, ale mne YTD nefunguje. Zhruba před půl rokem jsem psal, že mi nejde stahovat z TVcom. Nyní jsem si stáhnul verzi 1.23 a nelze mi stále stahovat z TVcom, ale ani z České televize, dokonce ani z YouTube. Vždy se doberu stejného výsledku a ten je: v kolonce Status odpověď: Chyba a v kolonce Průběh stahování odpověď: Nepodařilo se stáhnout stránku o médiu.(EDownloadThreadError). Ať zadám jakoukoliv URL adresu, vždy se doberu tohoto výsledku. Moc prosím, kde je chyba? Strašně závidím těm kteří si libují, jak jim YTD krásně a spolehlivě funguje.

pepak

Quote from: Včelda on March 15, 2013, 09:11:48 AMNepodařilo se stáhnout stránku o médiu.(EDownloadThreadError). Ať zadám jakoukoliv URL adresu, vždy se doberu tohoto výsledku. Moc prosím, kde je chyba?
Nějaký tvůj bezpečnostní program (firewall, antivirus) brání YTD v přístupu k internetu.

pesvv

Ahoj, ytb je vynikajuci program, ale ma jednu chybu. Ked stahujem youtube, tak vela krat mi stiahne flv, co je pre mna nepouzitelne. Dalo by sa, prosim urobit, taka kvacka, ako je, ze nestahovat .webm format, aby tam bolo aj nestahovat .flv? Alebo iba vyber mp4? Priklad: http://www.youtube.com/watch?v=h3VV4B-fnOY stiahne flv, lebo je najvacsie, ale potreboval by som mp4, hoci je mensia.
Dakujem.

pepak

Dalo, ale nemělo by to být potřeba - YTD stahuje to, co je v nejvyšší kvalitě, a pokud jsou kvality shodné, tak automaticky preferuje MP4 před FLV.
Pokud je MP4 menší než FLV, tak můžeš využít toho, že v nastavení je i maximální rozlišení, které se má stahovat; všechno nad se ignoruje - takže tam můžeš dát rozlišení té své MP4 a stíhne se ta, protože je preferovaná před FLV...

pesvv

Ano, ale napriklad http://www.youtube.com/watch?v=2GhwmFPQHw0&feature=player_embedded 
ma aj flv aj mpr4 640x360, ale flv ma o par kb viac a stiahne sa flv a nie mp4. A to potom neviem osetrit a je takych viac. Cize by sa mi velmi hodilo, aby som to vedel ovplyvnit. Dakujem.

pepak

V tom případě bude spíš řešením, když zkontroluju, proč se stahuje méně kvalitní formát před kvalitnějším. Poznamenal jsem si to.

elwlke

Chcem sa spytat, existuje takyto stahovac co podporuje stahovanie aj z JOJarchivu na ANDROID?

pepak

Těžko říct. Pro Android by to musel být přehrávač podobného typu jako YTD, tam nejdou použít obecné postupy (Stream Recorder apod.). Napsat by šel, to bych pravděpodobně uměl i já, ale nevím, jestli to už někdo udělal.

Btw., jaká by byla motivace pro stahování pro Android? Moje představa o mobilech a tabletech je hodně zkreslená, to připouštím, ale při nejlepší vůli si nedovedu představit, proč by někdo chtěl video do těchto zařízení stahovat. Do počítače, prosím, ty mají velké disky, na které se vejde spousta smetí, ale mobily a tablety???

elwlke

Obcas pocitac dlhsie nezapnem a ked chcem nieco z archivu pozriet tak stiahnut do tabletu, kuknut a zmazat...

elwlke

Tak z tv JOJ uz nejde stahovat, da sa s tym nieco spravit?

pepak


monty


pepak

Ano, vím.

Btw., stačí to jednou a malými písmeny.

pesvv

Quote from: pesvv on April 10, 2013, 08:34:17 AM
Ano, ale napriklad http://www.youtube.com/watch?v=2GhwmFPQHw0&feature=player_embedded 
ma aj flv aj mpr4 640x360, ale flv ma o par kb viac a stiahne sa flv a nie mp4. A to potom neviem osetrit a je takych viac. Cize by sa mi velmi hodilo, aby som to vedel ovplyvnit. Dakujem.

Toto stale nefunguje :(

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview