novinky.cz

Started by Vladimír, January 01, 2014, 07:06:24 PM

Previous topic - Next topic

Vladimír

Ahoj (doufám, že nevadí tykání),

hledal jsem na Tebe kontakt, ale žádný jsem nenašel, tak píšu sem. To znamená, že příspěvek zveřejňovat nemusíš (stačí mi odpověď).

Sháním nějaký univerzální downloader na videa. Tvůj YTD se velmi blíží ideálnímu řešení. Jediné, co mi schází, je stahování videí z Novinky.cz. Jak jsem četl, tak jsi ho dočasně vypnul.

Sám jsem připravil PHP verzi pro stahování videí z Novinky.cz:
http://mydownloader.eu/services/novinky.php?inp=http%3A%2F%2Fwww.novinky.cz%2Fkrimi%2F323297-explozi-v-rezidencnim-byte-palestinskeho-diplomata-zpusobil-system-v-trezoru.html&Search=%E2%86%92

Funguje jak verze s metadatovým XML souborem tak verze bez něj.

Takže jestli budeš mít zájem, tak Ti mohu pomoct s implementací stahování z tohoto serveru nebo přímo přidat podporu do Tvých zdrojáků.

Je mi jasné, že bys to zvládnul i bez mé pomoci, ale pokud bys chtěl pomoct, tak stačí říct.

Vladimír Adamovský
vadamovsky@gmail.com

pepak

Quote from: Vladimír on January 01, 2014, 07:06:24 PMAhoj (doufám, že nevadí tykání),
Nevadí.

Quotehledal jsem na Tebe kontakt, ale žádný jsem nenašel, tak píšu sem.
Tak je to správně. Případně můžeš kontakt odhadnout, bude to fungovat.

QuoteSháním nějaký univerzální downloader na videa. Tvůj YTD se velmi blíží ideálnímu řešení. Jediné, co mi schází, je stahování videí z Novinky.cz. Jak jsem četl, tak jsi ho dočasně vypnul.
Ano, zatím jsem neměl čas to předělat na nový systém Novinek, ale počítám s tím. Není to otázka toho, že by to bylo kdovíjak složité, jen to pro mě nebyla priorita.

QuoteTakže jestli budeš mít zájem, tak Ti mohu pomoct s implementací stahování z tohoto serveru nebo přímo přidat podporu do Tvých zdrojáků.
Zatím snad není potřeba. Většinou se na to napřed radši kouknu sám, bývá pak jednodušší to naimplementovat do YTD. Ale pokud narazím na nějakou záludnost, tak by mi hotový stahovač pomohl. Když tak se ozvu.

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview