Youtube downloader

Started by quick, February 06, 2010, 09:48:44 AM

Previous topic - Next topic

Johan


pepak

Takové problémy jsou nejlepší, co se vyřeší samy :-)

mar3k

Prosím ak sa dá pridať sťahovanie zo stránky www.3news.co.nz - konkrétne mi ide o link
http://www.3news.co.nz/Nearly-there-for-trans-Tasman-rowers-Team-Gallagher/tabid/309/articleID/239458/Default.aspx
Neviem zistiť adresu videa a YTD nepodporuje sťahovanie z tejto stránky. Ďakujem

pepak


kapetr

Zdravím.

Používám YTD 1.0 na Ubuntu pře wine.
Stahování funguje OK, ale nedaří se mi stahování přes PROXY.

PROXY je tiniproxy v stealth módu - funguje pro http a https (ne socks).

Pokud ale v ytd.xml proxy povolím (->1), tak se při stahování vytvoří cílový soubor, ale nic se do něj nezapisuje, žádná data netečou a YTD čeká a čeká.

$ wine ytd.exe http://voyo.nova.cz/product/zpravy/27373-poledni-televizni-noviny-20-1-2012
YTD v1.00                                  (c) 2011 Pepak, http://www.pepak.net
-------------------------------------------------------------------------------
http://voyo.nova.cz/product/zpravy/27373-poledni-televizni-noviny-20-1-2012
  Nazev m�dia: Poledn� Televizn� noviny - 20.1.2012
Nazev souboru: /mnt/DATA/VIDEO/YTD/\Nova.cz\Poledn� Televizn� noviny - 20.1.2012.mp4
   URL obsahu: rtmpdump  -v -r "rtmp://wcdn18.nacevi.cz:80/nova-vod?id=MWE4Y2RkNnxlYzZhYmQwZGN8MXw1" -y "mp4:nova/2012/01/20/2012-01-20_Poledni-noviny_tn.mp4" -S "1.2.3.4:5" -o "YTD/\Nova.cz\Poledn� Televizn� noviny - 20.1.2012.mp4"
^CCHYBA EControlC: Control-C hit
$

- ukončeno Ctrl+C
- jak vidno - přes proxy YTD načetl ty HTML soubory z nichž extrahoval URL videa, ale to video už nestáhne. Takže proxy (asi) je OK, ale něco je špatně. Pozn: ip:port zatajeny  - jde o soukromou proxy.

(dtto se zakázanou proxy proběhne OK)

Poradíte ?
Díky

pepak

1) RTMPDUMP vyžaduje SOCKS proxy.
2) YTD SOCKS proxy nepodporuje, protože jsem neměl (a nemám), jak ji vyzkoušet.

richard66

Buď zdráv.Vím že těch přání a dotazů v lepším případě chváli tvého super programu tu bylo dost.Tak se taky přidám  :) Chtěl jsem poprosit,jestli by si již po několikáté nezapnul svou nadupanou hlavu,a neskusil přidat další stream.Pokud to teda bude možné.Jedná se o stránku  gamecenterlive.Jsou to NHL zápasy.Mám to zaplacené,takže mě jdou videa,dle mého výběru,a  jakýkoliv zápas,ale sem tam bych si chtěl některý uchovat v mé zbírce sportovních přenosů.Odkaz :  http://www.nhl.com/ice/gamecenterlive.htm?id=2011020699   Nemusí to být z přímých přenosů,po zápase se dá jakékoliv video pustit ze záznamu buď celé nebo jen nejdůležitějších okamžiků znovu.Předem díky za snahu ať už to dopadne jakkoliv.Měj se fajn.

pepak

Pokud je to placené, tak bez šance. Leda že bys mi zaplatil přístup, a i pak je to dost sázka do loterie, jestli to půjde nebo nepůjde stáhnout.

richard66

Ok opět si mě přesvědčil že jsi profík a že to není fórum jen na oko,ale reakce,její rychlost mě opět dostala.Když teda píšeš že je to téměř bez šance,tak bych měl ještě jednu prosbičku.Pošlu ti ještě jeden odkaz,jsou to sestřihy z jednotlivých zápasů ten či onen konkrétní den a ty jsou free,tak aspoň to.Předem děkuj za čas strávený s mým problémem a přeji hodně dalších chytrých nápadů.Nechápu proč servery nabízející videa s tím dělají takové trýle,když ze satelitů si člověk může nahrát co si vzpomene.   http://video.nhl.com/videocenter/console?hlp=8474138&fr=false

pepak

Pokud je to dostupné zdarma, tak se na to samozřejmě podívám.

Placené servery jsou něco úplně jiného - za prvé k nim vůbec musím mít přístup, abych se mohl o něco pokusit, a i když třeba ten přístup mám, tak je mnohdy velmi obtížné dohledat, jak vlastně to jméno a heslo zadat. Například jsem se to asi před rokem a půl pokoušel u iconcerts.com a tam jsem to prostě nerozlousknul.

richard66

Ok chápu.Ještě jednou dík.Měj se fajn.

kapetr

Quote from: pepak1) RTMPDUMP vyžaduje SOCKS proxy.
2) YTD SOCKS proxy nepodporuje, protože jsem neměl (a nemám), jak ji vyzkoušet.

A nač tedy nastavení proxy v YTD je ? Jde jen o future feature ?

A vyzkoušení SOCKS proxy by snad neměl být problém - stačí linux (a jistě i pro wokna existuje nějaká free aplikace) a (nemáte-li 2. pc) třeba VMware Player.

Zdravím.

pepak

Quote from: kapetrA nač tedy nastavení proxy v YTD je ? Jde jen o future feature ?
Na protokoly HTTP a MMS, pro které proxy mám a vyzkoušet jsem ji mohl.

QuoteA vyzkoušení SOCKS proxy by snad neměl být problém - stačí linux (a jistě i pro wokna existuje nějaká free aplikace) a (nemáte-li 2. pc) třeba VMware Player.
Až mi za YTD budou lidi platit 500 Kč každý, tak se třeba odhodlám strávit X hodin tím, že budu zkoumat, jak tu proxy nainstalovat, zprovoznit a jak zajistit, že veškerý provoz jde přes ní. Dokud je ale YTD zdarma, tak se tím zabývat nebudu. Pokud s tím chceš pohnout, tak mi zpřístupni nějakou funkční proxy a já ji vyzkouším. Nebo rovnou dodej kód, který je pro použití proxy potřeba.

ffmpegmann

ffmpeg -i 22.avi -acodec copy -vcodec copy -y output.mp4

ffmpeg -i 22.avi -acodec libmp3lame -vcodec mpeg4 -b 600k -vtag DX50 -y output.avi

ffmpeg -i 22.avi -vcodec libx264 -preset fast -tune film -profile main -crf 22 -threads 0  -acodec aac -strict experimental -y output.mp4

( -acodec aac je experimentalni protoze drive ffmpeg pouzival -acodec faac (a -vcodec faad) ktere se ovsem ukazaly jako nesvobodne (softwarovy patent)
       jenze -acodec -aac je zabugovany takze je treba psat -strict experimental
protoze jinak se to nespusti (nebo sehnat libfaac.dll z oss.netfarm.it ci si to zkompilovat sami) stejne jako -vcodec snow


-y znamena auto-overwrite files takze soubory stejneho nazvu se automaticky prepisou (netreba nic "y"-ckovat )

jinak je mozne udelat toto:
ffmpeg -i 22.avi -acodec copy -vcodec copy -y output.avi
ale pokud puvodni soubor by v mp4/h264 tak se vystup zmeni na straslivou monstrozni velikost vystupniho souboru

take jde -vtag XVID ale defaultne je -vtag FMP4
ffmpeg -i 22.avi -acodec libmp3lame -vcodec mpeg4 -b 600k -vtag XVID -y output.avi

toto funguje jen v novych verzich ffmpegu (2011) ve starsich to nelze
ffmpeg -i 22.avi -vcodec libx264 -preset fast -tune film -profile main -crf 22 -threads 0  -acodec aac -strict experimental -y output.mp4

tam musite zadat:
ffmpeg -i 22.avi -vcodec h264 -acodec aac -y output.mp4
ale nevim to na 100%



         Change container to .AVI
         ffmpeg.exe
         -i "{$FULLPATH}" -acodec copy -vcodec copy -y "{$FULLPATH}.avi"
         -oac copy -ovc copy -of avi -o "{$FULLPATH}.avi" "{$FULLPATH}"
         minimized
      

      
         Convert movie to AVI/XVID
         ffmpeg.exe
         -oac mp3lame -ovc lavc -lavcopts vcodec=mpeg4:vbitrate=1200 -ffourcc xvid -of avi -o "{$FULLPATH}.avi" "{$FULLPATH}"
         -i "{$FULLPATH}" -acodec libmp3lame -vcodec mpeg4 -b 1200k -vtag DX50 -y "{$FULLPATH}.avi"
         minimized
      

      
         Convert movie to AVI/H264
         ffmpeg.exe
         -i "{$FULLPATH}" -vcodec libx264 -preset fast -tune film -profile main -crf 22 -threads 0  -acodec aac -strict experimental -y "{$FULLPATH}.avi"
         -oac mp3lame -ovc x264 -x264encopts bitrate=1200 -of avi -o "{$FULLPATH}.avi" "{$FULLPATH}"
         minimized
/// pripadne:



x264 MP4      

      
         Convert movie to AVI/H264
         ffmpeg.exe
         -i "{$FULLPATH}" -vcodec libx264 -preset fast -tune film -profile main -crf 22 -threads 0  -acodec aac -strict experimental -y "{$FULLPATH}.mp4"
         -oac mp3lame -ovc x264 -x264encopts bitrate=1200 -of avi -o "{$FULLPATH}.avi" "{$FULLPATH}"
         minimized
      


x264 old      
         Convert movie to AVI/H264
         ffmpeg.exe
         -i "{$FULLPATH}" -vcodec h264 -acodec aac -y "{$FULLPATH}.avi"
         -oac mp3lame -ovc x264 -x264encopts bitrate=1200 -of avi -o "{$FULLPATH}.avi" "{$FULLPATH}"
         minimized

      

x264 old   MP4   
         Convert movie to AVI/H264
         ffmpeg.exe
         -i "{$FULLPATH}" -vcodec h264 -acodec aac -y "{$FULLPATH}.avi"
         -oac mp3lame -ovc x264 -x264encopts bitrate=1200 -of avi -o "{$FULLPATH}.mp4" "{$FULLPATH}"
         minimized

      

xxx

nejnovejsi rtmpdump pry fixuje ceskoutelevizi

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview