Youtube downloader

Started by quick, February 06, 2010, 09:48:44 AM

Previous topic - Next topic

pepak

TA3 je v plánu (aspoň na podívání se, jestli se z něj dá stahovat). Ovšem pokud si ho nechceš naprogramovat sám, budeš muset počkat, až na něj budu mít čas - momentálně ho mám zatraceně málo.

Pokud chceš přispět, tak tomu samozřejmě nic nebrání, ale nepočítej s tím, že to nějak významně ovlivní rychlost implementace - možná v tom smyslu, že se na TA3 podívám dřív než na jiné servery, ale rozhodně ne v tom smyslu, že bych se na něj podíval už dnes místo až v neděli, kdy předpokládám budu mít první příležitost na YTD zase zapracovat.

Marek

Pepaku,
Tvůj downloader používám, ale už delší dobu (cca měsíc) mi nejde stahování z VOYO.cz (tedy z Novy). Mohl bys to nějak opravit?
Předem děkuji, Marek

pepak

Voyo funguje tak, jak má. Bližší informace najdeš v dokumentaci.

Marek

Quote from: pepakVoyo funguje tak, jak má. Bližší informace najdeš v dokumentaci.
Kde najdu tu dokumentaci? Nějak jí nemůžu najít.

Martin

Dobrý den,
měl bych dotaz, pokud stahuju přes YTB z serveru TVcom.cz, tak se mi stahování vždy maximálně po 30% sekne a ukončí jako dokončené, přitom chybí ještě většina souboru, nemáte prosím radu, jak si s tím poradit? Předem děkuji.

pepak

Jakmile je download zahájen, je už mimo moji schopnost ho ovlivnit.

embamex

Dobrý den,
mám dotaz ohledně stahování z Voyo.cz, včera vše šlapalo bez problémů a dnes YTD píše chybu,
Proměnná "media_id" nebyla nalezena. (EDownloadThreadError)
kdepak asi bude chyba, je možné že na mojí straně, jestli ano omlouvám se za zbytečné obtěžování, jinak dík za odpověď. Martin

pepak

Asi v tom, že Nova opět změnila tvar stránek.

Mašek Jan

Zdravím,taky mi to píše tu stejnou chybu když chci stahovat z voyo,díky za odpověd :)

Martina S


pepak

Mě ano. A až vydám verzi, tak třeba půjde i vám, i když mám sto chutí se na to vykašlat, protože mě fakt štve pořád a pořád opakovat odpovědi na ty samé otázky.

embamex

Pepáku prosím nevykašlej se na to, raději neodpovídej na hloupé otázky!!! YTD je super program, dík za něj!!!

pepak

Prima Cool je taky hotová. Teď už je problém akorát s Českou televizí.

belial

Nemám žádný dotaz ani připomínku chci pouze poděkovat autorovi programu za jeho práci, rychlost i trpělivost. Voyo opět maká jak má čili ještě jednou velké díky.

pepak


Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview