Youtube downloader

Started by quick, February 06, 2010, 09:48:44 AM

Previous topic - Next topic

cinique

Ahoj Pepáku, díky za super práci. Ke stahování běžně používám DownloadHelper - plugin do firefoxu, ale tvoje řešení je mnohem rychlejší a pro uživatele pohodlnější.
Chtěla bych se jen zeptat, jestli bude v dohledné době Tvůj skvělej Downloader podporovat stránky
http://www.iprima.cz/showjanakrause/videoarchiv
Ty mi totiž nejdou stahovat ani zmiňovaným pluginem, takže by se mi to velmi hodilo ;-)

Díky moc předem za odpověď.

pepak

Už je to popsané na stránkách podpory: Show Jana Krause podporována není a pravděpodobně ani v dohledné době nebude - už proto, že se u ní nedají udělat odkazy na jednotlivé díly, takže by se vždycky muselo stahovat všechno.

Mirek

Pepaku, díky za ty Prázdniny v Telči. Mirek

pepak


ker

Au ! Na Prázdninách v Telči nemůžu stáhnout druhou část Druhé trávy :
Hlásí to chybovou hlášku : StahovánĂ do souboru "E:\You Tube Downloader\DRUHÁ TRÁVA.wmv" nebylo povoleno (EDownload Thread Error). Zkoušel jsem to několikrát se stejným výsledkem. Všechny ostatní skupiny fungují.
Mirek

pepak

Ta chybová hláška nijak nesouvisí s daným videem, ale s tím, že operační systém nedovolil zápis do příslušného souboru. Proč to nedovolil nevím - vždycky s tím někdo přijde, ale zatím nikdy se nepodařilo najít žádné pravidlo, kterým by se to řídilo.

Každopádně vidím, že budu muset tu hlášku přeformulovat, aby bylo jasné, že to nějak souvisí s konkrétním počítačem, na kterém je to pouštěno, a že s tím YTD nemůže nic dělat.

ker

Máš pravdu, zkusil jsem to na počítači v práci a stáhnul jsem to v pohodě. Doma zkusím změnit adresář k uložení ... Dík. Mirek

pepak

Ono to snad ani není dané adresářem. Aspoň ne do té míry, aby se dalo říct, že to je jenom tím adresářem. Pokud bude tvůj případ následovat obvyklé chování, tak až to zkusíš doma, zjistíš, že to tam jde úplně bez problémů :-(

Carol2

Zdravím a dík za perfektní prográmek.
Nešlo by, až bude čas, udělat také stahování z odkazu: http://www.ceskatelevize.cz/porady/873537-hledani-ztraceneho-casu/207522161510013-filmy-z-vaclavaku/
Přeji hezký den

pepak

Záleží na tom, jak moc se to liší od normálních pořadů.

maxtor

Ahoj, skvela prace, Youtube downloader doporucuju kde se da;) Mel bych prosbu na pridani stranek www.beeg.com.

Dik Max

pepak


Honza

Ahoj,

narazil jsem na tvuj program asi pred pul rokem a musim rict, ze velice rad pri stahovani YT videi spoustim misto JDownloaderu tvuj YTD. Duvody jsou rychlost a jednoduchost  = efektivita :)
Nicmene, ted jsem narazil na server NBC, ze ktereho ych rad vysosnul Miami Vice - puvodni serial, jez TV stanice dala zdarma ke shlednuti ...
Ale ani JD ani YTD si s tim nevedi rady.
Odkaz: http://www.nbc.com/classic-tv/miami-vice/video/
popripade odkaz primo na hned prvni dil: http://www.nbc.com/classic-tv/miami-vice/video/pilot/213020/

Pokud by jsi se na to mel cas podivat, bylo by to samozrejme bezva. Pokud by jsi cas nemel, popripade by jsi zjistil, ze stahovani by YTD nezvladnul, zadna kletba na tebe seslana nebude :)

Dikec
Honza

pepak


Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview