YTD

Started by Včelda, November 14, 2012, 08:00:24 AM

Previous topic - Next topic

Včelda

Z této adresy: http://volejbal.tvcom.cz/Zapas/Soutez-Extraliga-zeny/Cast-Zakladni/Pohlavi-Zeny/Sezona-2012-2013/17076-TJ-Sokol-Frydek-Mistek-VK-Modranska-Prostejov.htm   Poskytovatel: TVcom.cz    Status: Chyba    Průběh stahování: Nepodařilo se stáhnout stránku informací o mediu. (EDownloadThreadError)       Tak toto mi píše YTD při pokusu o stažení. Děkuji mnohokrát za radu.

pepak

To není na radu, to je na úpravu v YTD. Stejně jako u každého jiného serveru, když se změní tvar stránek. Jen se o té změně musím dozvědět, jak se to stalo tímto příspěvkem.

Včelda

A jak mi dáte Pepaku, Pepčo, Pepíku vědět, že už si mohu stáhnout YTD se změnou, která umožní stahovat videa z TVcom.cz?

pepak

To nedělám nikdy - už proto, že si nepamatuju, kdo co chtěl. Ale obecně vzato, u YTD chceš vždycky používat nejaktuálnější verzi, protože nikdy nic neodstraňuju, leda že už by se to vůbec nedalo používat. Takže ti stačí, když se vždycky po stáhnutí nové verze podíváš do dokumentace na changelog a pokud tam uvidíš, že byla aktualizována podpora pro TVcom.cz, tak víš, že můžeš žhavit dráty...

kirtap

Pekný deň, nedarí sa mi stiahnuť videá zo servera "stream.cz". Pri zadaní adresy ľubovoľného videa, napr. http://www.stream.cz/#!/peklonataliri/684722-kava sa mi zobrazí chyba. Skúsil som zadať hlavnú adresu servera, teda len http://www.stream.cz, a odvtedy sa už nezobrazuje chyba, ale sťahuje mi vždy to isté video, ktoré sa začalo sťahovať pri zadaní tejto adresy. Pravdepodobne sa zmenil formát adries všetkých videí – boli pridané znaky "/#!". Keď som ich odstránil z adresy odkazu, video sa stiahlo, ako má. Myslím, že s tým nebude veľa roboty. Veľa šťastia.

kirtap

Už viem, ako predísť poruche: Stačí otvoriť odkaz videa v novom okne alebo na novej záložke. Vtedy sú adresy videí bez spomínaných znakov. Napríklad: http://www.stream.cz/peklonataliri/684722-kava

pepak

Stream.cz hlavně měnil systém, takže ani nelze očekávat, že bude fungovat. Překvapuje mě, že stačí pozměnit URL a šlape to, ale tím líp.

evid

Objevil jsem špičkovou stránku se starými videoklipy.
Zkuste ji prosím doplnit:
Předem děkuji.

http://www.eyeneer.com/

pepak

Stačilo napsat jednou, já si to časem přečtu...

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview