Brouček

Started by donjirka, April 16, 2012, 12:06:31 PM

Previous topic - Next topic

donjirka

Ahoj, nevím jestli to píšu na správné místo, ale hledal jsem.... myslím že jsem objevil nějakého brouka. Když spustím YTD 1.07 s adult a chci stáhnout kterékoliv video z ivysilani.cz tak začne YTD něco dělat a potom vypíše stahuji. To tam zůstane neomezeně dlouho (dál se nic neděje). Zkoušeno cca 15x na různých zdrojích. Zkoušel jsem i jestli funguje např. z youtube.com a to bylo naprosto na jedničku. Jinak když se snaším odstranit stahování z ivysilání tak se program zasekne a nejde vypnout (musím ho ukončit přes správce úloh a smazat xml). U stahování z youtube vše funguje. Jo a ještě musím říct že jsem připojen ssh tunelem na proxy squid, ale to by na to vliv mít nemělo provoz totiš nefiltruji.

pepak

Problém bude někde u tebe, mě to stahuje v pohodě a ani nikdo jiný si nestěžoval.

QuoteJo a ještě musím říct že jsem připojen ssh tunelem na proxy squid, ale to by na to vliv mít nemělo provoz totiš nefiltruji.
To skoro jistě má vliv, protože iVysílání nejde přes HTTP.

pepak

A s velkou pravděpodobností to má vliv i na to smazání požadavku.

donjirka

Myslím si že to nebude špatným nastavením squidu, ale spíš bordelem na ivysilani.cz. Co jsem tak procházel kód, tak je to hrozně zmaštěný. Jinak BUG programu to samozdřejmě je protože normální funkce nemůže skončit killováním procesu. Není tam ošetřený nějaký stav "bez odpovědi"...

pepak

Quote from: donjirka on April 17, 2012, 07:13:57 AMMyslím si že to nebude špatným nastavením squidu, ale spíš bordelem na ivysilani.cz.
Možná. Pro mě je podstatné, že to je mimo moji možnost to ovlivnit.

QuoteJinak BUG programu to samozdřejmě je protože normální funkce nemůže skončit killováním procesu. Není tam ošetřený nějaký stav "bez odpovědi"...
Z pohledu uživatele ano, ale prakticky to nemůžu ovlivnit. Dokonce i kdybych měl testovací prostředí, kde se to projeví (což nemám), tak by to nemělo smysl, protože bych mohl tak nanejvýš ověřit, že se to skutečně děje, ale nemohl to opravit.

donjirka

Ok, v pořádku jen jsem chtěl přispět svou troškou do mlýna. Není to nic kvůli čemu by vymírali tulení mláďata na severním pólu.  ;)

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview