Youtube downloader vs. iVysílání ČT a Prima

Started by bohemian, May 07, 2011, 01:20:09 PM

Previous topic - Next topic

bohemian

Zdravim,
je to už dlouho, co jsem používal Youtube downloader a celkem bez problémů vždy všechno šlo, ale teďka jsem něco potřeboval stáhnout z uvedenýc TV archívů a ytd 0.79 selhal, nenajde link.
Z TV Prima jsem použil celkem rozšířený plugin Download Helper a z ČT jsem nestáhnul ničím.

pepak

Nevidím žádný "uvedený TV archív" a zejména nevidím URL na konkrétní nefunkční video, takže se těžko mohu vyjádřit. Mohu jenom všeobecně říct, že jak Prima tak ČT bez problémů fungují. Totiž - bez problémů v YTD; je celkem běžné, že z ČT nejde stahovat, ale za to můžou nefunkční servery ČT samy a já s tím nemohu nic dělat než znovu a znovu a znovu odpovídat, že ČT je třeba zkoušet, pokud možno v hodinách, kdy normální lidi spí.

trevor122


pepak

V tom případě jde o změnu během posledního dne, protože ještě včera to fungovalo. Na to se budu muset podívat a něco s tím udělat. To ale nemění nic na tom, že ČT je extrémně nestabilní a je třeba opakovaně zkoušet.

derby00

No, jsem zvědav, jak si s tím poradíš...
Já už jsem celkem bezradnej ten blbej a AJAX a SOAP byl čert dlužnej  :mad:

pepak

SOAP je jako technologie celkem v pohodě a Ajax by taky neměl vadit. Jen by to mohlo prodloužit program o X kilobajtů, protože už bude potřeba opravdová implementace JSON a ne jen regulární výrazy. Uvidím. Prostě to těď chce chvíli počkat, než si na to najdu čas, no - zatím z YTD nemám takové příjmy, abych mohl seknout svým běžným zaměstnáním a věnovat se jenom stahování videa...

derby00

No já v tom sice poněkud tápu, ale už jsem se tak nějak dopracoval k tomu, že postnu požadavek na skript, který vytváří adresu playlistu, ten mě ale zakáže přístup...  :mad:

Tom

Zdravím,měl bych dotaz jestli je možné stahovat videa z archivu Čt4 Sport?nějak mi to pomocí Ytd 0.79 nejde( Díky moc za info

pepak


pepak

Verze 0.80: Podpora pro HardSexTube.com, Zmozek.cz. CeskaTelevize.cz, CT24.cz, XHamster.cz aktualizovány a funkční. Opraveno několik chyb při překladu Delphi 2009. Ostatní momentálně nefunkční servery (Joj.sk, něco z VideaCesky.cz, CestyKSobe.cz) budou opraveny v další verzi, teď jsem se potřeboval zbavit České televize, kvůli které mi někdo píše zhruba každou půlhodinu.

Carol2

Zdravím, dík za opravu čt, pokud by byl čas nešlo by něco udělat, aby byla možnost stahovat videa z idnes ( http://video.idnes.cz/?c=A110512_174324_domaci_taj&idVideo=V110512_180429_tv-zpravy_krr ).

pepak


bohemian

Quote from: pepakNevidím žádný "uvedený TV archív" a zejména nevidím URL na konkrétní nefunkční video, takže se těžko mohu vyjádřit. Mohu jenom všeobecně říct, že jak Prima tak ČT bez problémů fungují. Totiž - bez problémů v YTD; je celkem běžné, že z ČT nejde stahovat, ale za to můžou nefunkční servery ČT samy a já s tím nemohu nic dělat než znovu a znovu a znovu odpovídat, že ČT je třeba zkoušet, pokud možno v hodinách, kdy normální lidi spí.

Dneska mě to zase nešlo, zkoušel jsem to s ytd v0.80.
Takže zde je první link (Prima TV - online vysílání, konkrétně dnešní dopolední autosalón, mimochodem nejde to stáhnout v ničem):

http://autosalontv.cz/

Nejde mě stahovat ani  z archívu pořadů , tam je to v jiném formátu, ale už to jde s download helperem:

http://www.iprima.cz/videoarchiv

Z archívu ČT mě to dneska šlo, asi to tam opravdu bude občas problém s dostupností té jejich služby. Ale s tou Primou vážně nevím, a nechápu proč tobě to jde a mě to nejde. Jestli nevládáš konrétní link ze zdrojového kódu stránky, ale to nevím jak najít. Mimochodem, kdysi jsem takhle stahoval z ČT , když měli ještě ten starý systém, tak jsem stahoval playlist a v něm hledal odkaz bez reklam. Pak jsem objevil tvůj program a na nějaké hledání přímého linku bez reklam jsem se vykašlal a používal ytd.

pepak

Quote from: bohemianTakže zde je první link (Prima TV - online vysílání, konkrétně dnešní dopolední autosalón, mimochodem nejde to stáhnout v ničem):
Online vysílání nejsou podporována vůbec.

Quotehttp://autosalontv.cz/
Funguje. Sice ne titulní stránka, ale jakmile si vybereš konkrétní pořad, stahuje. V dokumentaci jsou uvedeny vzory URL pro každý server, tak se tam podívej, jak to má vypadat.

Quotehttp://www.iprima.cz/videoarchiv
Platí prakticky totéž co pro Autosalon.tv - nelze stahovat přímo VideoArchív nebo přímo "všechny díly pořadu z videoarchívu", ale jde stáhnout konkrétní díl konkrétního pořadu. Vzory URL jsou taktéž v dokumentaci.

OF

Zdravím,
bylo by možné u iVysílání ovlivnit, v jaké kvalitě se má stahovat (288/404/576p)? Ve flashovém přehrávači to nastavit lze. Já mám totiž na nejvyšší kvalitu (kterou YTD automaticky stahuje) asi moc pomalou linku, takže bych uvítal možnost nastavit třeba 404p.

Poznámka k "Donate": nedalo by se řešit i běžným bankovním převodem v rámci ČR? Vzhledem k tomu, že nemám PayPal (asi nejsem sám) by to pro mě bylo jednodušší...

Díky.

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview