Podpora serverů v YTD - koho kdy kontaktovat

Started by balutbj, October 01, 2016, 05:54:07 PM

Previous topic - Next topic

balutbj

Protože jsem dlouho nic nenapsal (odmyslím-li si dnešní příspěvky), mnozí z vás už zapomněli na možnost se ptát i mě.
Proto se Pepakovi snažím alespoň odlehčit od e-mailů, které by ho zbytečně zatěžovaly, protože je mohu vyřešit i já:
1) Pokud na stažení nečeho spěcháte, napište mi do SZ (zde na fóru), formulářem (http://testtbj.mzf.cz/formular.php) či přímo na e-mail (pod formulářem) a odpovím (pokud se nic zvláštního nestane) do 24 hodin.
2) Pokud sice nespěcháte, ale chcete přidat či opravit podporu nějakého serveru v YTD, napište mi a já se s Pepakem dohodnu, jak je to reálné a zkusíme ten problém nějak vyřešit. Každopádně dám vědět.
3) Pokud chcete nahlásit nefunkčnost YTD, která není specifická pro konkrétní server, kontaktujte rovnou Pepaka, ale prosím o dodržování zásady v druhé části následujícího (4.) bodu.
4) Pokud chcete za každých okolností kontaktovat (pro některé: rovná se otravovat) výhradně jen Pepaka, tj. autora a vývojáře YTD v jedné osobě, buďte k němu alespoň slušní, protože to dělá jen ve svém volném čase, kterého má jen minimum. (Z toho důvodu je tu také tento odstavec.)

Mona

Dobrý den,
skvělé info o kontaktech!

Bohužel jsem je uviděla/četla až poté, co jsem zde na foru napsala svůj post ohledně stahování z iPrima.
Proto bych ráda doporučila toto téma připnout do záhlaví seznamu témat, umožňuje-li tuto funkci tento typ fora.
Tak by se důležitá informace neztratila mezi ostatními tématy a zůstala vždy na začátku seznamu/stránky.

Martin


Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview