Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - johnlan

#1
Software / Re: Youtube downloader
March 01, 2013, 11:04:15 AM
Mnohokrát děkuji. Už dostávám soubory tam, kam potřebuji :). Šlo by prosím přidat Prima Zoom? Bylo by možno poslat vaše číslo účtu na můj email? Rád bych něčím přispěl, ale nemá zkušenosti s platbymi přes PAY PALL. Děkuji.
#2
Software / Re: Youtube downloader
February 20, 2013, 09:39:26 PM
Tzn., že ... podle tohoto popisu jsem se dostal do menu, v nabídce  STAHOVÁNÍ  nacházím UMÍSTĚNÍ DOWNLOADU, rozbalím nabídku, tam si někde udělám složku, které chci mít stažená videa a je to, ano? Děkuji za trpělivost.
#3
Software / Re: Youtube downloader
February 20, 2013, 06:22:41 PM
Jak se dostanu do konfigurace? To je " umístění dowlandu". Omlouvám se, v tomto směru jsem laik. Děkuji.
PS: Myslím, že jsem popletl označení verze. YTD jsem stahoval včera a nabídlo  mi to pravděpodobně poslední verzi.
#4
Software / Re: Youtube downloader
February 19, 2013, 07:35:27 PM
Když chci stahovat videa (třeba z archivu čt) nevím, jak si udělat v YTD složku pro stahované soubory. Když jsem dnes stahoval, nabídlo mi to vytvoření složky  asi jen u dvou URL adres. Počítal jsem s tím, že ostatní stažená videa půjdou tedy všechna sem, ale po stažení jsem je vůbec nikde nenašel. Jde vytvořit služku pro stahované soubory počas stahování? Omlouvám se, jestli se ptám na něco co už někde popisuješ, ale nikde jsem to nenašel. Mám verzi YTD 1.12.
Díky moc za tvůj program.