Main Menu
Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Topics - msuchy

#1
Software / Zvuky v YTD
January 03, 2017, 08:38:21 AM
Dobrý den. Bylo by možné do YTD přidat funkci, aby oznamoval uživatelem vybranými zvuky nějaké události, např. chybu při stahování nebo dokončené stahování? Jsem zrakově postiženým uživatelem a bylo by to snadnější, když stahuju více věcí najednou, tak si to musím postupně projít. Takhle bych podle zvuku poznal, že nastala chyba při stahování nebo se stahování dokončilo a nemusel bych být v okně YTD. Zdraví Michal.
#2
Volná diskuse / Stahovani z iprima.cz
April 21, 2016, 10:59:02 PM
Dobrý den. Funguje stahování z iprima.cz nebo ne? A pokud ne, tak bude zase někdy fungovat? Chtěl jsem si zkusit stáhnout např. nějaký díl pořadu Nemocnice Motol, kdy jsem si najel na odvysílanou epizodu a zkopíroval adresu odkazu. V Ytd jsem dal stáhnout, ale po chvíli se objevilo, že nebyly nalezeny žádné informace o médiu. Zdraví Michal.
#3
Volná diskuse / Porady s komentarem pro nevidome
April 17, 2016, 01:56:01 PM
Dobrý den. Jak můžu s Ytd stáhnout pořad s komentářem pro nevidomé? Chtěl jsem si ze stránek České televize stáhnout např. nějaký díl pořadu Kousek nebe. Po otevření odkazu Kousek nebe jsem najel na odkaz zvukový popis a dal ve Firefoxu z kontextového menu kopírovat adresu odkazu. Po zkopírování jsem ji vložil do Ytd, kdy na konci adresy bylo kvalita-ad. Myslel jsem si, že se mi stáhnul pořad s komentářem pro nevidomé, ale stáhnul se mi standartní bez zvukového popisu. Jde to prosím v Ytd nějak opravit nebo je nějaký jiný způsob, jak z archivu České televize komentované pořady stahovat? S pozdravem Michal Suchý.