YTD a Nova Plus+iVysílání

Started by 151kbar151, February 05, 2014, 03:56:13 PM

Previous topic - Next topic

151kbar151

Přidáte časem podporu pro Nova Plus?
EDIT: Stahování z iVysílání nefunguje. Server hlásí chybu.

balutbj

Quote from: 151kbar151 on February 05, 2014, 03:56:13 PM
Přidáte časem podporu pro Nova Plus?
EDIT: Stahování z iVysílání nefunguje. Server hlásí chybu.
Přidání Nova Plus je podle mě jen formalita. Tedy pokud uživatel zná všechny klíče.
S iVysiláním ČT je to trochu horší. Chtěl jsem vydat prozatimní verzi, ale narazil jsem na potíže.

151kbar151

Tak jak dlouho to vypadá na vydání verze s Nova Plus?

pepak

Quote from: 151kbar151 on February 05, 2014, 05:20:58 PMTak jak dlouho to vypadá na vydání verze s Nova Plus?
Nejlepší bude, když se podíváš do smlouvy mezi tebou a mnou, kde já jsem se zavázal to do určitého data naimplementovat a ty ses zavázal mi do určitého data zaplatit 2000 Kč za každou hodinu práce. Tam to bude přesně černé na bílém, já bych tu jen odhadoval.

A nebo se pletu a ty jsi mi žádnou platbu za implementaci nenabídnul? No tak v tom případě to bude, až se k tomu dostanu. Ovšem za předpokladu, že to vůbec dokážu naimplementovat. Pokud to vůbec budu implementovat - pro tvou informaci, příspěvky, které se mě snaží popohnat, mě dost iritují a většinou nemám chuť se jejich požadavkům věnovat.

151kbar151

Děkuji za příjemnou odpověď, fakt. Příště se na to vys*** a bude. Takový lidi mám nejradši. Já se pouze slušně zeptal a ty hned ratatatatata!

pepak

Kdybys napsal jen ten první příspěvek, dostal bys seriozní odpověď. V okamžiku, kdy mě začneš popohánět, se nesmíš divit, když dostaneš odpověď, jakou jsi dostal.

pete5e

Místo vděku tady akorát prudíš. Přesně jak píše Pepak, Ok, zeptal ses a tečka, není potřeba to dal komentovat, mimochodem, kdyby sis pročetl vlákna, tak bys to o iVysilani.cz věděl :-P

Mirus

Vyrobil jsem patch pro iVysilani. Kam ho muzu poslat? Je to funkční k 8.2.2014.

pepak

Quote from: Mirus on February 08, 2014, 08:20:25 PM
Vyrobil jsem patch pro iVysilani. Kam ho muzu poslat? Je to funkční k 8.2.2014.
Pošli to na ytd na pepak.net. Díky.
(Jen doufám, že to nebude zbytečná práce - potřebuju vyřešit, aby to ČT zase jednoduchým zásahem během hodiny neznefunkčnila.)

Shr3k

A co třeba ten kód uzavřít nebo jej nechat přístupný jen pro tebou ověřené přispěvatele?

pepak

Quote from: Shr3k on February 15, 2014, 11:41:01 AM
A co třeba ten kód uzavřít nebo jej nechat přístupný jen pro tebou ověřené přispěvatele?
Když odhlédnu od toho, že se mi to nelíbí z hlediska vývojářské filozofie, narazím na licencích. Sice je mám dost probrané a s většinou kódu by nebyl problém, ale podporoa pro RTMP a pro MS protokoly by byla velmi problematická. Už takhle to je na hraně, ale myslím, že s ohledem na to, jakou licenci pro YTD používám, bych to obhájil. U zavřeného kódu nevím.

Momentálně se přikláním k tomu, že část kódu poběží někde na serveru a tu příslušnou část zdrojáku dostanou jen prověření přispěvovatelé. Je to jednodušší než si psát vlastní speciální jazyk pro popis stahovačů, jak pro mě, tak pro ty, kdo by to případně chtěli měnit.

pepak


balutbj

Můžeš do YTD doplnit možnost obyčejného stažení souboru?
Vím, že je to trochu nadbytečné, ale občas je dost problém donutit normální prohlížeč, aby video nepřehrával, a pouze ho stáhnul.

pepak

Spíš ne - problém je v tom, že teď k neznámému URL přistupuju jako k webové stránce, na které hledám, jestli neobsahuje známá URL. Pro podporu přímého stáhnutí bych tohle musel zrušit. Šlo by to asi řešit (např. stáhnu kousek na začátku a podívám se, jestli to vypadá jako HTML), ale je to výrazně komplikovanější (ten krok "vypadá to jako HTML" není zrovna triviální). Přijde mi to zbytečné - to přímé URL můžeš vložit třeba do WGETu apod., ten ti to stáhne.

balutbj

#14
Quote from: pepak on February 17, 2014, 12:32:14 PM
Spíš ne - problém je v tom, že teď k neznámému URL přistupuju jako k webové stránce, na které hledám, jestli neobsahuje známá URL. Pro podporu přímého stáhnutí bych tohle musel zrušit. Šlo by to asi řešit (např. stáhnu kousek na začátku a podívám se, jestli to vypadá jako HTML), ale je to výrazně komplikovanější (ten krok "vypadá to jako HTML" není zrovna triviální).
Měl bych nápad:
Po vložení URL se nejdříve zkontroluje, zda je to známá URL. Když není, tak by se nejdříve požádalo o hlavičku a podle ní bychom se rozhodovali.
Kdyby Content-type obsahoval video, audio, nebo application, stáhl by se soubor rovnou, v opačném případě by se dál zkoumal jako teď.
Quote from: pepak on February 17, 2014, 12:32:14 PMPřijde mi to zbytečné - to přímé URL můžeš vložit třeba do WGETu apod., ten ti to stáhne.
Věděl jsem, že to řekneš.
To je sice pravda, ale mnohé je snadnější spustit grafické rozhraní YTD a vložit tam URL, než spustit cmd či konzoli, naťukat tam wget http://url_stranky a to ještě v tom lepším případě, kdy už mají wget nainstalovaný.

Ale to je jen nápad. Myslím, že by to dost lidí ocenilo.

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview