Kupujeme e-booky? / K čemu máme čtečku?

Started by Rudy Korinek, April 20, 2009, 03:57:17 PM

Previous topic - Next topic

Rudy Korinek

Dekuju ...

Jsou knizky ktere si proste koupim - neco co na piratskych webech krome PDF formatu nesezenu.  A jak jsem nedavno psal, mne se v PDF spatne cte :(

Toz ...

Hezky den a hezke pondeli - btw. daji se mne poslat na email nejake odkazy na takove weby? {Dekuju}

pepak

Já si knížky také rád koupím, ale pokud mám na výběr mezi chráněným e-bookem a papírovou knihou ve stejné ceně, tak volba jednoznačně padá na papír...

Rudy Korinek

Vis, ale pak si rikam, na co jsem si kupovali ty ctecky? Rozumim, ze nekdo ze zvedavosti - ale mne k tomu prinutilo to, ze uz doma nemam kam davat knizky.  Stejne je to zajimave, protoze rodice bravali knizky za investici, kdezto my je uz bereme asi ciste jako konzumni zalezitost - jednou precist a pak se na ni podivat za 20 let? Proto u mne ctecka ....

{Vyhlasuju soutez, at nekdo vymysli nejake hezci ceske slovo - mne to slovo ctecka desne irituje}

R.

pepak

Já jsem si čtečku kupoval částečně ze zvědavosti, jaký je ten e-ink, a částečně jako přístroj, který mi umožní mít s sebou vždy dostatek čtiva. Ale primární je pro mě stále papírová kniha, tudíž moje nákupy jdou spíš směrem "koupím papír, e-book si pak naskenuju nebo upirátím" než k čistě elektronické existenci. Totéž ostatně platí třeba i pro hudbu, taky chci mít všechno na CD, i když poslech už pak probíhá z nagrabovaného FLACu.

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview