Pepak.net Forum

Volná diskuse => Volná diskuse => Topic started by: msuchy on April 17, 2016, 01:56:01 PM

Title: Porady s komentarem pro nevidome
Post by: msuchy on April 17, 2016, 01:56:01 PM
Dobrý den. Jak můžu s Ytd stáhnout pořad s komentářem pro nevidomé? Chtěl jsem si ze stránek České televize stáhnout např. nějaký díl pořadu Kousek nebe. Po otevření odkazu Kousek nebe jsem najel na odkaz zvukový popis a dal ve Firefoxu z kontextového menu kopírovat adresu odkazu. Po zkopírování jsem ji vložil do Ytd, kdy na konci adresy bylo kvalita-ad. Myslel jsem si, že se mi stáhnul pořad s komentářem pro nevidomé, ale stáhnul se mi standartní bez zvukového popisu. Jde to prosím v Ytd nějak opravit nebo je nějaký jiný způsob, jak z archivu České televize komentované pořady stahovat? S pozdravem Michal Suchý.
Title: Re: Porady s komentarem pro nevidome
Post by: pepak on April 17, 2016, 02:25:23 PM
Momentálně to asi nejde, ale pokud je to tak, že se jen stahuje pořad s jinou zvukovou stopou, tak by v tom nemusel být zásadní problém. Jak přesně mám jako uživatel postupovat, když chci verzi s komentářem? Tzn. kde tam je ten odkaz "zvukový popis" a jde k dispozici u všech videí?
Title: Re: Porady s komentarem pro nevidome
Post by: msuchy on April 17, 2016, 07:00:11 PM
Dobrý den. Když si otevřete z archivu nějaký pořad, tak tam někde na stránce je odkaz zvukový popis, kdy to po otevření začne přehrávat pořad s popisem pro nevidomé. Doufám, že jsem to dostatečně vysvětlil. Sám jsem nevidomým uživatelem, proto používám ten zvukový popis. A ten není u všech pořadů, to si musí člověk po otevření pořadu zjistit, jestli tam ten odkaz zvukový popis je nebo není. Zdraví Michal.
Title: Re: Porady s komentarem pro nevidome
Post by: pepak on April 17, 2016, 07:03:19 PM
Zkusím to zprovoznit.