Post reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.
Attachments: (Clear attachments)
Restrictions: 4 per post (4 remaining), maximum total size 192 KB, maximum individual size 128 KB
Uncheck the attachments you no longer want attached
Click or drag files here to attach them.
Other options
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview

Topic summary

Posted by pepak
 - September 05, 2016, 07:56:58 PM
Nerozumím. Neznám IMS_script, nikdy jsem neměl MMC ELION ani Sencor SHR, nevím, o jakém Jukeboxu je řeč. Možná když napíšeš podrobněji, tak se zorientuji, ale momentálně mám dojem, že jsi zabloudil na úplně špatné místo.
Posted by pedro
 - September 05, 2016, 06:08:31 PM
Mám MMC ELION TR 21,výroba pokračovala Sencor SHR 9600T, v IMS_scriptu jsem našel odkaz na tento web.Potřeboval bych nějaké funkční IMS nebo radu jak nainstalovat Jukebox a nebo plugin ČSFD (tvplugins.cz)
Děkuji za nějaké rady.
Posted by pepak
 - March 21, 2010, 03:41:38 PM
Tento příspěvek se také netýká Evolve Blade.
Quote from: "Jitrocel"Taky jsem dlouho vybíral, jaké zařízení pro mě bude vhodné. Nakonec jsem šáhl po Gogenu DXDB215 s dvb-t tunerem ze Spáčila. Mám to jen na přehrávání cd/dvd. Má plnou podporu češtiny a tedy i titulky jedou v pohodě. USB vstup na 2Gb. Snad jediný, co mi vadí, je větší hluk motorku, když si pouštím MP3 z DVD. Jinak to šlape jak má. Pokud nepotřebujete nahrávat pořady z televize, tak tuto mašinku doporučuji. Nemá podporu HD. Příznivci levných dvd to ale oželí  Pořizovací cena ca 1300Kč
Posted by pepak
 - March 14, 2010, 01:40:11 PM
Tento příspěvek taky nepatří k Evolva Blade.
Quote from: "Mirda"Ano, vyšší spotřeba, vyšší cena než tento přístroj, delší doba startu.. Ale chci tak moc, když chci mít přístroj na DVD i přehrávání z HDD? A v tom případě když se mrknu na cenu zmiňovaného přístroje PopcornHour, vyjde levneji HTPC. Ano, bude mit vetsi spotrebu (i když rozdíl není až tak velký – a berme v úvahu, že neběží celý den jako lednice) a bude startovat lepe, bude mit rovnez zajistenou podporu jakehokoliv formatu, kodeku, snadne ovladani :-) . Nelze srovnavat jeden specializovany pristroj a ostatní pominout. Uz ted mam doma 2 krabice – satelit, DVD. Takze reseni, ze si koupim dalsi jednoucelovou krabici mne moc nenadchne.
To je věc osobních preferencí. Když nic jiného, tak dva roky s e-inkem mě přesvědčily, že specializovaná jednoúčelová zařízení mají svůj smysl.
Posted by pepak
 - March 14, 2010, 09:12:06 AM
Tento příspěvek byl napsán k mému prvnímu pohledu na Evolve Blade, kam ale nepatří, proto ho přesouvám do diskuse.
Quote from: "Nox"Mirda: Docela by me zajima, zda uz existuje program na sledovani TV, ktery by umel detekovat reklamu z tech uvodnich obrazku a po cas jejiho trvani treba vynout zvuk, at ta bedna tolik nerve. Nebo prerusit nahravani.
dalsi zajimava funkce by bylo automaticke pridani 30-ti minutove rezervy k ShowView.