Main Menu

Post reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.
Attachments: (Clear attachments)
Restrictions: 4 per post (4 remaining), maximum total size 192 KB, maximum individual size 128 KB
Uncheck the attachments you no longer want attached
Click or drag files here to attach them.
Other options
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview

Topic summary

Posted by trodas
 - May 31, 2013, 09:05:14 PM
V pořádku, byl mi doporučen FRD (Free Rapid Downloader) a ten šlape jak víno. Nicméně videa to nejsou, takže chápu a respektuji, že se YTD k tomuhle nemá. Já jen že FRD je v Javě a tedy nebezpečný (Java je sama o sobě nebezpečná) a navíc pomalý... takže ho musím používat na dalším PC, pro jistotu...
Posted by pepak
 - April 16, 2013, 07:45:12 AM
Optat se samozřejmě můžeš, klidně i neopatrně, ale odpověď je v tomto případě "ne".
Posted by trodas
 - April 15, 2013, 08:42:37 PM
Tak ten popis, jak se data stahují přes JavaScript mně "připomíná" streamování, tak jsem se opatrně optal  ;D Vzhledem k tomu, kolika lidem to asi nepojede bez výměny browseru (všichni Opera useři, všichni Firefox pod v20 useři, Safari, IE pod v10...), by to možná bylo docela zajímavé ;)
Posted by pepak
 - April 15, 2013, 08:31:21 PM
Quote from: trodas on April 15, 2013, 07:57:48 PMTohle je vysloveně šílený nápad, ale... Kim Dot.com rozjíždí po Megauploadu, co mu FBI sestřelila, novou službu a začal zcela prostě jako "Mega" - http://mega.co.nz
Není to streamovací server, pokud vím, tudíž to není předmětem zájmu YTD.
Posted by trodas
 - April 15, 2013, 07:57:48 PM
Tohle je vysloveně šílený nápad, ale... Kim Dot.com rozjíždí po Megauploadu, co mu FBI sestřelila, novou službu a začal zcela prostě jako "Mega" - http://mega.co.nz
Hned ze začátku jsem zjistil, že mi ta stránka bez nejnovějších verzí browserů ani nenaskočí. V Firefoxu to jen řve o updatu:
http://s10.postimg.org/6d2utfi3t/firefox_and_mega_co_nz.jpg
...a v Opeře v11.62 mně to ukáže hezky se kroutící kolečka, ale tím to také skončí navždy:
http://s7.postimg.org/4la2w9vkb/all_I_see_from_mega_co_nz.jpg
V Opeře v12.15 (poslední) to nejede vůbec, jen bílá stránka.

Tedy je to dost problematická služba na stahování a protože se na 4chanu začíná rozmáhat, tak jsem se chtěl optat, zdali by se na ni dala udělat podpora. Tady je pár linků na test:
https://mega.co.nz/#!eZF0gC5Z!aqoCnR9EtwqmKLCLBG38omgo4PYQgo5P4mjmLWIYQMo
https://mega.co.nz/#!iZNAAJRI!Y9dcOC4pMqqBqn0OXVWfygYVEqpKCrf2rE5qH3qI0Qg
https://mega.co.nz/#!BNcETYrC!UMQRzz3etdXHSJ8EXQa26k8Y2mQ6vs4S1jAu_CzBqRY

...a tady je co mi napsali z Mega:


Vse co popisujete velmi souvisi s novou technologii prohlizecu HTML5 a prave Google Chrome, jelikoz MEGA je browser based, vitezi na vsech frontach co se tyka maximalniho vyuziti a pouzitelnosti.

V současné době je MEGA optimalizován pro desktopové prohlížeče a pro další informace o tom, proč doporučujeme Google Chrome zejména, kliknete zde: https://mega.co.nz/#blog_1 Nicméně dostavame pozitivní zpětnou vazbu od MEGA uzivatelu, kteri pouzivaji nejnovější verzi Mozilla Firefox 20, jelikoz Chrome má problémy s pamětí, na které jsme již Chromove vývojáře upozornili. V Google Chrome můžete tento problem obejít opakovanym stisknutím klávesy F12 během nahravani (což vymaže paměť prohližeče).

Takže alternativně použivejte prohlížeč Mozilla Firefox 20.0 + MEGA extension 1.0.3, který nepřichází s takovými úniky paměti a funguje lépe s některými operačními systémy.

My nikoho nenutime pouzivat konkretni prohlizece. My jen poskytujeme uzivatelum rady, jakym zpusobem jim bude MEGA fungovat bez chyb. My nemame duvod protezovat jeden prohlizec oproti jinemu. Fakta jsou pod emailem.

We are working hard on a number of enhancements to allow you to get the most out of MEGA; please see our 'Development roadmap' at the following link for what to expect from MEGA in the near future: https://www.mega.co.nz/#blog_2 & https://www.facebook.com/OfficialMEGA

Remember to keep updated with all the latest news and updates at the MEGA blog - and thank you for using MEGA!

A word on browsers
January 18th 2013

MEGA pushes the browser to its limits, and these limits vary. While it does work with all major current browsers, there are some weighty feature and performance differences:

Google Chrome: The leading browser, by far. It implements the proposed HTML5 FileSystem API, allowing for fancy features such as recursive folder uploads and efficient downloads. Caveats: Requires user permission to batch-write files after a few unattended completed downloads (for security reasons, and only once per session). Slightly anaemic text rendering.
Internet Explorer 10: A solid, modern browser with blazing JavaScript performance (even exceeding Chrome's). However, until Microsoft fixes a memory leak in the Blob saving functionality, you have to close and reopen the MEGA tab every couple of hundred megabytes of inbound file transfer. And, until Microsoft implements disk-based Blobs or Chrome's FileWriter API, memory usage for a file download peaks at twice the file's size - hardly efficient.
Mozilla Firefox 18: Carefully avoids providing any API that would allow writing files from JavaScript.
Safari 6: No JavaScript file writing, either.
Internet Explorer 9: Lacks all essential features required for MEGA: File I/O, Web Workers, ArrayBuffers, and binary cross-domain HTTP access. Nice text rendering, though.
Opera: No JavaScript file writing and exceedingly slow JavaScript crypto operations.
Conclusion: If you are planning on using MEGA frequently, there is currently no alternative to using the most advanced browser currently in existence - Google Chrome.

Kind Regards,
Mega Support


...jinak řečeno, Opera, IE pod v10, Safari a Firefox pod v20 si s Mega nerozumí. Dokázal by to YTD?  ;)