Youtube downloader

Started by quick, February 06, 2010, 09:48:44 AM

Previous topic - Next topic

pepak

Podle mě neděláš nic špatně ty, ale máš něco špatně nastaveného ve svých Windows. Stejně jako spousta dalších lidí, kterým to stahování nejde. Já jsem to teď zkoušel a všechna tři videa se mi stáhla na první pokus, takže to evidentně v YTD nějak funguje, ale zároveň těch problémů je hlášeno tolik, že to prostě nemůže být jen nějaké náhodné zblbnutí jednoho počítače. Fakt nevím. Kdyby to u mě taky padalo, tak to můžu nějak odchytit a něco s tím udělat, nebo aspoň říct, "může za to aktualizace XY, odinstaluj ji", ale takhle nevím.

misabalu


pepak


Ferda

Posledni FreeRapid (s aktualnimi pluginy) umí CT i Stream.

Ales

Ahoj
prosímtě nejdou mi stahovat věci z iVysilání (Česká televize). Píše to: nepodařilo se najít stránku informací o mediu.

Čím to prosím může být?

Díky Aleš

pepak

Změny na serveru a já už jsem se skoro půl roku nedostal k tomu, abych s tím něco udělal :-(


pepak


Medcin

Ahoj, nejde mi stahovat z YouTube - listy ani jednotlivé části. Konkrétně https://www.youtube.com/watch?v=fryMi0zb6fI&list=PL7WXRUY26novg0Jri3xE1Cu0FN5BiWG7w.
Je to chyba nebo PEBKAC? Verse 1.46

Díky

Medcin

pepak

Co je PEBKAC nevím, ale mě to stáhnout jde. Tzn. jde o pořád stejným problém, že někomu to funguje a někomu ne a já nevím proč, protože já patřím mezi ty první.

pepak

Tak už jsem na tu příčinu přišel: Pokud vám YouTube víc nechodí než chodí, nemáte nainstalovanou knihovnu OpenSSL, která je nezbytná pro zprovoznění HTTPS. YouTube začalo v posledních měsících na HTTPS masivně přecházet.

Carol2

Kterou verzi knihovny OpenSSL potřebuji na WIN 64? Dík.

pepak

YTD je 32bitový program, takže 32bitovou. Verzi mám vyzkoušenou jak nejnovější, tak nějakou z roku 2005 a fungují obě.

beri

Quote from: quick on February 06, 2010, 09:48:44 AM
Ahoj,
Koukal jsem na tvůj downloader videí z youtube v php...
Ty nové verze, které upravovaly formát URL odkazu byli důležité aktualizace, nebo jenom přidání jiného formátu k již existujícím?
Nebylo by lepší vytáhnout z URL pouze ID videa (které se nemění), a poté až pokračovat dále?
Taky by mě zajímalo jak stahovat videa která jsou dostupná v .mp4, stahují se totiž stejně jako .flv což se mi moc nelíbí...
Díky moc

pepak

Quote from: beri on April 09, 2015, 01:23:58 PM
Koukal jsem na tvůj downloader videí z youtube v php...
Ten je dávno nefunkční. Přestal jsem to udržovat v okamžiku, kdy se YTD rozrostl na další servery.

QuoteNebylo by lepší vytáhnout z URL pouze ID videa (které se nemění), a poté až pokračovat dále?
Jasně, přesně tak funguje YTD.

QuoteTaky by mě zajímalo jak stahovat videa která jsou dostupná v .mp4, stahují se totiž stejně jako .flv což se mi moc nelíbí...
Jedině to celé přepsat na aktuální tvar stránek. Já to určitě dělat nebudu.

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview