Youtube downloader

Started by quick, February 06, 2010, 09:48:44 AM

Previous topic - Next topic

pepak

Quote from: "ffmpegman"...
Díky, zařadím do defaultní konfigurace.

Quote from: "xxx"nejnovejsi rtmpdump pry fixuje ceskoutelevizi
Podívám se.

Quote from: "sss"...
Oboje je triviální.

pepak

Quote from: xxxnejnovejsi rtmpdump pry fixuje ceskoutelevizi
Kde se najde nejnovější RTMPDUMP? Díval jsem se do GITu a tam sice jsou nějaké drobné změny, ale nic, co by mohlo ovlivnit Českou televizi (vesměs jen dílčí úpravy logů, jediná skutečně nová věc je podpora pro RecordSet v AMF, a to se v ČT nepoužívá).

pepak

Quote from: pepak
Quote from: xxxnejnovejsi rtmpdump pry fixuje ceskoutelevizi
Kde se najde nejnovější RTMPDUMP? Díval jsem se do GITu a tam sice jsou nějaké drobné změny, ale nic, co by mohlo ovlivnit Českou televizi (vesměs jen dílčí úpravy logů, jediná skutečně nová věc je podpora pro RecordSet v AMF, a to se v ČT nepoužívá).
Tak mě napadá, a není to prostě tak, že jsi teprve teď narazil na nově zkompilovaný RTMPDUMP? Schválně jsem se díval na maillist, jestli jsem náhodou něco nepřehlédl, ale ne - poslední úprava pro kompatibilitu s ČT je ta, co jsem tam posílal já právě proto, aby mi to chodilo v YTD...

Tomas

Zdravím, nejde mi stáhnout "neuvedené video" z youtube - je možné stáhnutí nějak zprovoznit?
http://www.youtube.com/watch?v=_QRcT034P8c
Děkuji

pepak

Ptal ses už včera a já jsem ti odpověděl:
Quote from: pepakTomas: Fórum je normálně přístupné i bez hesla, akorát ne teď, protože ho zrovna předělávám a než to dokončím, tak nechci, aby mi tam lidi lezli a pod rukama mi do něj psali nové příspěvky.

Video ti nejde, protože vyžaduje ověření věku a současně má zakázané přímé linky. Taková videa YTD zatím stahovat neumí, ale píšu si ho a jak na to budu mít chvíli, tak se na to podívám.

HP

Ahoj,
stáhl jsem dvě videa z ČT:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/212411000100127/obsah/187841-uspory-energii-pod-dohledem-pocitace/
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10249971631-ekonomika/

Obě se stáhly. První 596MB, druhé 107MB. Formát MP4. Bohužel ani jedno video nejde následně přehrát. Píše to "Program Windows Media Player zjistil chybu při přehrávání souboru.". V diskuzích jsem četl něco o tokenu, ale stejně nevím, kde jej získat a jak použít.

Pomůžeš? Díky předem. Honza Průcha

pepak

Pokud se to stáhlo, tak s tím token nemá nic společného. Přehrávání zkus raději v nějakém robustním přehrávači a ne ve WMP: Mplayer, KMPlayer, VideoLan, GOM Player...

Každopádně pokud ti to žádný nedokáže přehrát, tak máš smůlu. Já to stahování ovlivnit nemůžu, co mi server pošle, to uložím. Pokud mi server pošle smetí, nic s tím nenadělám.

HP

KMPPlayer to přehrává super 8) To jsem netušil, že Microsoft neumí napsat ani pořádný přehrávač! Díky moc – odvádíš super práci!

pepak

Nepřeháněl bych to. Microsoft se prostě zaměřoval na jiné věci než na úspěšné přehrání narušených vidí.

Kura

Zdravím, potřeboval bych stáhnout z www.markiza.sk pořad Modré z nebe a ničím mě to nejde. Poradil bys mě prosímtě ?
Dík moc.
Příklad : http://voyo.markiza.sk/produkt/relacie/669-modre-z-neba-24-12-2011-20-00

pepak

Quote from: Kura on January 31, 2012, 06:41:37 PM
Zdravím, potřeboval bych stáhnout z www.markiza.sk pořad Modré z nebe a ničím mě to nejde. Poradil bys mě prosímtě ?
Viz stránky podpory:
Quote from: pepakMěl jsem tu spoustu požadavků na Markízu. Momentálně to ale vypadá, že Markíza nebude, protože videa jsou vesměs placená a pokud už placená nejsou, tak se dají prohlížet jenom ze Slovenska. Takže pokud by to mělo být opět podporované, přinejmenším by mi někdo musel zařídit nějakou slovenskou VPN – a pro plnou podporu navíc i uživatelské jméno a heslo včetně nabitého účtu (a je otázka, jestli bych dokázal něco víc než jen ten účet velmi rychle vyčerpat).

Kuku

Zdravím, potřebuju stáhnout starší díly "Modré z nebe" z TV Markíza a nejde mi to.
Poradíš ?
Dík.

Kuku

Sorry, na otázku už jsi odpověděl dřív, ale měl jsi zde napsáno, že otázky nejdou pokládat nepřihlášeným členům a nikde jsem ji neviděl, asi se zobrazila později ...

pepak

Quote from: Kuku on February 03, 2012, 09:54:00 PM
ale měl jsi zde napsáno, že otázky nejdou pokládat nepřihlášeným členům a nikde jsem ji neviděl, asi se zobrazila později ...
Nikoliv. Měl jsem (a mám) napsáno, že pro pokládání otázek není potřeba být přihlášen, ale otázky nepřihlášených a/nebo neověřených uživatelů se nezobrazí, dokud je nezkontroluji.

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview