Bugy fóra

Started by trodas, February 20, 2013, 09:31:34 AM

Previous topic - Next topic

trodas

Zdravím, tak ne že bych chtěl být hnidopich, ale zde v threadu o Antispamu: http://forum.pepak.net/index.php?topic=24.0
...je (resp. má být) odkaz na testovací thread. Je to link: http://forum.pepak.net/viewtopic.php?id=23
...a moc dobře tydy nefunguje :)  Hosting brblá, že "Chyba 404: Požadovaný dokument se na serveru nenalézá"  ;)

Jistě jde jen o malou chybku, ale mělo by se to napravit.
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... :) my config - my caps

pepak

Jde o pozůstatek z minulosti, kdy fórum běželo na jiném enginu.

trodas

#2
Při reply to stále háže tu ošklivou hlášku o email templatech...  Ale NE při vytvoření nového threadu :)

Tuhle:


;)


PS. dokonce to dělá i po editaci příspěvku :)
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... :) my config - my caps

pepak


trodas

Nj, ten bug se ti vyhýbá obloukem :) Zkus si založit normální účet na vyčištěném browseru (nebo úplně novém či jiném) a třeba se objeví?
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... :) my config - my caps

pepak


trodas

Už mně to při založení nového topicu neudělalo, chyba je tedy asi opravena. Ještě počkám na tento příspěvek...


Eeee! Tak tady v tomto tématu zase po reply vyskočilo "The email template "notify_boards_reply" could not be found." ... asi to chce odesílat emaily někomu, kdo je přihlášen jako že k odběru tohoto témata. Že by ty sám... nebo někdo? No a pak to dělá tyhle errory.
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... :) my config - my caps

pepak

Quote from: trodas on August 28, 2013, 05:28:31 PMUž mně to při založení nového topicu neudělalo, chyba je tedy asi opravena. Ještě počkám na tento příspěvek...
Tak se mi to líbí - z mé strany nebyla žádná změna, stačilo počkat a problém se vyřešil sám :-)

QuoteEeee! Tak tady v tomto tématu zase po reply vyskočilo "The email template "notify_boards_reply" could not be found." ... asi to chce odesílat emaily někomu, kdo je přihlášen jako že k odběru tohoto témata. Že by ty sám... nebo někdo? No a pak to dělá tyhle errory.
Mě to nicméně žádné chyby nezobrazuje, ať zkusím postovat jako já nebo jako anonym.
Každopádně podle mě nemá cenu se tím zabývat, protože stejně nevím, kam koukat.

trodas

Je zajímavé, že při reply v tom topicu to zase ukázalo ten chybějící template, přitom založení topicu bylo v pohodě.

Podle mně je to v tom, že to fórum prostě má někde nastaveno sledování založených témat a snaží se odesílat emaily...  Ale co s tím videjkem prvním? Kdybych na té stránce našel URL odkaz... ale ani ve zdrojáku, ani když dám v tom flashi že chci link... a ani když enbeded to video... prostě vzdoruje mně...
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... :) my config - my caps

trodas

Stále to po každém příspěvku v již existujícím tématu hodí hlášku:

"The email template "notify_boards_reply" could not be found."

Ničemu to ale, zdáse, neva... mimo tedy zmatení uživatele, co to má sakra jako být...
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... :) my config - my caps

pepak

Zjevně se to nikomu dalšímu neděje. Mě mimochodem taky ne. Bez konzistentního projevu chyby s tím nemůžu nic dělat, i kdybych na to měl teď čas, což nemám.

balutbj

Quote from: pepak on December 19, 2014, 05:04:25 PM
Zjevně se to nikomu dalšímu neděje. Mě mimochodem taky ne. Bez konzistentního projevu chyby s tím nemůžu nic dělat, i kdybych na to měl teď čas, což nemám.
Ale jo, děje. Jen jsem si už asi zvykl.

pepak

Dokážeš mi říct postup, co mám udělat, aby se to projevilo?

balutbj

Quote from: pepak on December 20, 2014, 05:37:15 PM
Dokážeš mi říct postup, co mám udělat, aby se to projevilo?
Myslím, že ty postupy tu už byly vyjmenovány. Ale když ti to nedělá ani u nově vytvořeného účtu, tak nevím.

balutbj

#14
Ještě něco zkusím napsat, zda to taky udělá. Možná je to způsobené tím, že klikám na reagovat u příspěvku.

edituji: Tak to i tak udělal.

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview