Nefunkční linky a jeden bug

Started by P., March 16, 2012, 08:19:08 PM

Previous topic - Next topic

P.

Chtěl jsem napsat nějakou PM, ale nenašel jsem kontakt, na registraci jsem příliš línej člověk ;)

Předně .. mám dost nestabilní net, takže YTD obvykle používám na většinu streamovaných videí a pak koukám lokálně.

(pro info, jedu na 1.05)

To je i případ partičky. Ta nicmně od včerejška nejde, odhadem tak u jednoho pokusu z dvaceti mi v browseru vrací reklamu, což se dosud nedělo. Netuším jestli je to problém celé primy (nic jiného nesleduju), ale tady to nefunguje
Link: http://www.iprima.cz/videoarchiv/234804/14104

I když předtím všechna ostatní jela, tři videa nefungovala (testováno opakovaně), přestože v browseru přehrát šla
Link: http://www.iprima.cz/videoplayer/183343/14104

A na závěr slíbený bug ... neřešme, jak jsem se k tomu dopracoval, každopádně v okamžiku, kdy se zobrazí okno "soubor již existuje" a dojde ke smazání daného odkazu v hlavním okně, aplikace přestane pracovat.

pepak

Quote from: P. on March 16, 2012, 08:19:08 PM
To je i případ partičky. Ta nicmně od včerejška nejde, odhadem tak u jednoho pokusu z dvaceti mi v browseru vrací reklamu, což se dosud nedělo. Netuším jestli je to problém celé primy (nic jiného nesleduju), ale tady to nefunguje
Viz stránky podpory.

QuoteA na závěr slíbený bug ... neřešme, jak jsem se k tomu dopracoval, každopádně v okamžiku, kdy se zobrazí okno "soubor již existuje" a dojde ke smazání daného odkazu v hlavním okně, aplikace přestane pracovat.
To bychom řešit měli, protože z tohoto popisu vůbec nechápu, jak mám danou chybu vyvolat a jak se vůbec projeví ("aplikace přestane pracovat" může znamenat asi tak tisíc různých věcí).

P.

OK, dostaneme se k tomu tak, že vytvoříme libovolný download, který ale nefunguje (viz některý z uvedených linků). YTD vytvoří na disku prázdný soubor a do logu zahlásí, že download selhal. Restartovat YTD, po restartu se automaticky pokouší znovustáhnout nepodařené odkazy, nicméně soubor s daným jménem již na disku existuje, takže vyhodí dialog s otázkou na jeho přepsání. Zrovna v ten moment se mi podařilo kliknout do okna YTD, takže tento dialog, jelikož není modální, objevil na pozadí. Předchozí nezdařený download jsem chtěl smazat, takže označit a delete. V ten moment aplikace ani okno nereaguje. Nelze přesunout, zavřít. Víc už můžu pomoct jen videem.

pepak

Pokud se dá dostat z okna pro výběr jména souboru pryč, tak asi popisovaný problém může vzniknout. Podle mě ale nestojí za to to řešit (příliš mnoho práce a naprosto zanedbatelný efekt). Poznamenám si to a třeba se k tomu časem dostanu, ale nepočítej s tím, že by to bylo někdy v dohledné době.

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview