Youtube downloader

Started by quick, February 06, 2010, 09:48:44 AM

Previous topic - Next topic

pepak

Kobol: Vím, proto jsem to vzal jako pobídku, že radši mám ukončit vývoj a ne pořád jen planě slibovat.

Fanda: To není o penězích. Bohužel minulý rok ukazuje, že mě YTD už nebaví tolik, abych si na něj dokázal vyšetřit čas mezi jinými aktivitami.

JirkaZ

Velmi se přimlouvám za opravu nebo změnu pluginu pro archiv Ivysílání ČT... Chápu nechuť a málo času, ale třeba přece jen... Hledal jsem za YTD náhradu, ale bohužel nic.

Jiri Kol

I já se přimlouvám.
Jen se hlásím k ČT4 sport.
Děkuji

hurvajz

Čau, nejde ztahovat z archivu ČT. Jak jsem se dočet na stránce YTD skončilo se s vývojem.
Může mi teda někdo doporučit jiný program který by z hlavních českých webů (zejména iPrima, iVysilani, Youtube) umožnil nadále stahovat?


Stařec

Milý Pepáku,
chápu, že udržovat YTD je náročné. Myslím ale, že není pravda, že by zájem o užívání YTD upadal. Je to prostě tak, že je-li něco výborné a skvěle to bez problémů funguje, mnoho se o tom nemluví.
Rád bych tě takto požádal, zda bys nadále neudržoval alespoň plugin České televize. Myslím, že tak umožníš spoustě lidí zhlédnout vysílané pořady i mimo dobu vysílání. Díky za tvou užitečnou a nedoceněnou práci!
P.S. Z ČT už zase nejde stahovat ..

pepak

Bohužel, YTD už nevyvíjím. Tím, že jsou k dispozici zdrojáky, však na něj mohl navázat jiný zájemce, což se i stalo: https://github.com/ibv/YTD

Mirek

Ahoj, chtěl bych se zeptat. Mohl by si mi prosím nějak poradit jak stáhnout video z Voyo.nova.cz? Už nad tím bádám druhý den a pořád se mi nic nedaří.
Účet na Voyo mám a přehrávání mi normálně funguje, ale chtěl bych si něco i stáhnout.

Předem děkuji za skvělý downloader a budu rád za jakoukoliv odpověď.

Děkuji. Mirek.

pepak

Bohužel, už dost dlouho se tím nezabývám, takže nevím.

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview