Youtube downloader

Started by quick, February 06, 2010, 09:48:44 AM

Previous topic - Next topic

pepak

Je tam problém s geolokací - NBC mě z ČR nedovolí videa prohlédnout. Pokud mi můžeš poskytnout (ytd zavináč pepak tečka net) stabilní US-based proxy server, tak to můžu zkoumat dál, ale jinak ne.

pepak

Tak ne, nebude to potřeba - podařilo se mi celou geolokaci obejít.

peter63

Zdravim. Stiahol som verziu 0.63 a chcel som vlozit odkaz http://archiv.nova.cz//multimedia/ulice-1888-dil.html. Dostal som vsak hlasku, za tato URL neni podporovana. Zaujimave je, ze so starsou verziou som jednotlive diely Ulice z Novy bez problemov stahoval. Dik za info.

pepak

To je jednoduché - URL se dvěma lomítky za nova.cz je špatná, má tam být lomítko jen jedno.

Ale ta chyba je tak neskutečně častá, že snad tu podporu pro víc lomítek do programu přidám, i když je to prasárna.

peter63

Sorry, to som si fakt nevsimol. Ale divne je, ze som to skopiroval priamo z adresoveho riadku.

pepak

Nova přinejmenším na části svých stránek používá chybná URL a spoléhá na to, že se s tím její server nějak vypořádá.


pepak


Honza

Quote from: pepakTak ne, nebude to potřeba - podařilo se mi celou geolokaci obejít.

Jses super! Diky moc, jede to jak po masle! :)

Enigman

Je možné nějak nastavit, aby si YTD pamatoval šířku jednotlivých sloupců (URL, Poskytovatel, Status, ..)? Při každém spuštění se totiž vrátí do továrního rozložení. Osobně mi třeba vyhovuje, když je sloupec URL co nejširší, abych viděl celou adresu. S tím také trochu souvisí možnost přehození pořadí sloupců. To si ale už moc vymýšlím. ;-)

Díky za tak úžasný program! V jednoduchosti je krása.

pepak

Ne, možnost zapamatovat si velikost a umístění program nemá, právě proto, aby byl jednoduchý a rychlý. Možná někdy v budoucnu.

David52

ahoj dík za super prográmek fungujeteď jsem zkoušel okresní přebor a ono to jde a videa se ukládají přímo do programu

MH

Ahoj,
nebylo by možné použít tvůj program na stažení videa z webu tvs.pl ?
Nedaří se mě a nevím jak video z této strany získat.
http://www.tvs.pl/informacje/32172,szpitalna_kapsula__szybsze_diagnozowanie_pacjentow_i_oszczednosc_czasu_dla_pracownikow_szpitala.html

Díky za radu.

pepak

Tak, jak je, použít nejde - program není univerzální, každý provider je tam speciálně naprogramovaný. Ale napsal jsem si to do seznamu věcí na zkouknutí.

MH

Díky moc, zkusil sem snad 10 nějakých stahovadel, ale bez úspěchu.

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview