YTD - chyba pri ukonceni

Started by pojapadiz, March 04, 2016, 03:45:38 PM

Previous topic - Next topic

pojapadiz

Zdravim,

kdyz jen spustim YTD a zavru ho, tak je to bez problemu. Kdyz ale spustim YTD, stahnu nejake video z youtube a nasledne chci YTD zavrit, tak na mne vzdycky vyskoci tahle chybova hlaska:

Video je stazene spravne, staci jen kliknout na "OK" a program se ukonci a pri dalsim spusteni funguje opet normalne do te doby, nez opet stahnu nejake video a pokusim se YTD zavrit.
Stejne chovani jsem zaznamenal na 2 pocitacich. Oba stroje Windows 7 x64, Agnitum Outpost Firewall a Eset Endpoint Antivirus (vse vcetne YTD posledni dostupne verze)
Nejake napady, kde by mohl byt problem? Diky

pepak

Obávám se, že chybová hláška se někde ztratila. Ale jestli to je Access Violation při ukončování, tak nevím - už to je hlášené dlouho, ale nedaří se mi tu chybu najít. Samotnému se mi ji párkrát povedlo vyvolat, ale nikdy ne tak konzistentně, abych ji chytnul i v debuggeru :-(

pojapadiz

Aha. Ja prave dostavam chybu pravidelne. Prikladam teda screenshot z debugeru, asi to nejak pomuze:

Pokud zmenim podmineny skok na adrese 00408A80 na nepodmineny, tak tim chybu odstranim. Jen si nejsem jisty, asi treba neposkodim jinou funkci.
Kazdopadne video se tak stahne v poradku a pri ukonceni uz je to bez chyby.

pepak

Ten skok je skoro jistě v metodě Free a řeší to, že když už je objekt uvolněný, tak ho není třeba uvolňovat znovu. Takže zjevně se nějaký objekt snažím uvolňovat dvakrát, ale který?

vabab

YTD je super program. Tato citovaná chybová hláška je nevýznamná pro funkci.
Nikde jsem však ve fóru neviděl popis následujícího chování:
Pokud stažené video přesunu nebo přejmenuji ještě při otevřeném YTD, proběhne
ukončení YTD zcela regulérně. Pokud je tato informace užitečná použij, jinak ignoruj.
VaBab.

pepak

Hmm, zajímavé. Mohla by to být dobrá stopa. Takhle spatra mě sice nenapadá, jak by odstranění videa mělo pádu zabránit, ale určitě to prozkoumám. Díky.

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview