Bugy fóra

Started by trodas, February 20, 2013, 09:31:34 AM

Previous topic - Next topic

pepak

#15
No mě se to právě neprojevuje, ani když jsem si na to založil úplně obyčejného uživatele. To je ten problém.
Doplněno: Takže z toho vyvozuju, že pokud vám se chyba konzistentně zobrazí, tak asi to fórum používám nějak jinak než vy. A potřebuji postup, co tedy mám udělat, aby se chyba objevila i mě.

balutbj

Quote from: pepak on December 24, 2014, 07:51:12 PM
No mě se to právě neprojevuje, ani když jsem si na to založil úplně obyčejného uživatele. To je ten problém.
Doplněno: Takže z toho vyvozuju, že pokud vám se chyba konzistentně zobrazí, tak asi to fórum používám nějak jinak než vy. A potřebuji postup, co tedy mám udělat, aby se chyba objevila i mě.
Tak ještě poslední, neměl jsem nastavené "Upozornit na odpovědi". Tak schválně co se stane, když to zaškrtnu.

edit: a žádná změna

pepak

Potřebuji ideálně postup. Jsem úplně nový návštěvník tohoto fóra. Nikdy jsem tu nebyl. Co mám udělat, abych dostal popisovanou chybu?

pepak

Aha, už to možná mám. V jakém jazyku se vám fórum zobrazuje?

balutbj

Quote from: pepak on December 28, 2014, 08:06:48 AM
Aha, už to možná mám. V jakém jazyku se vám fórum zobrazuje?
Mám nastavenou češtinu.

pepak

Tak v tom bude ten problém. Já totiž mám angličtinu a co jsem koukal, tohle je jedna z věcí, ve kterých se jazykové soubory liší. Jen tak experimentálně jsem přidal příslušné řetězce i do češtiny, takže už by to mohlo být OK.

balutbj

Tak zkouším...

edit: Výborně, zabralo to!

lastsaves

Zdravím,
nikde mi nedaří doklikat na aktuální stránku YTD. Vše mě hází na www.pepak.net/ytd/youtube-downloader-v-delphi-php/
Nevím, zda je to bug, ale předpokládám, že to není úplně záměrné. Nebo ano?
Ani YTD se nedaří stáhnout update...

pepak

Chybné přesměrování dělá WordPress. Včera jsem se s tím snažil něco dělat, ale nejsem si jistý, jak moc to pomohlo, spíš bych řekl, že vůbec.

YTD update s tím nesouvisí, to jsem něco zprasil já ve verzi 1.50 a budu to muset opravit.

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview