Youtube downloader

Started by quick, February 06, 2010, 09:48:44 AM

Previous topic - Next topic

pepak

Je to nějakým nedorozuměním mezi YTD a obstrukcemi ze strany ČT :-)
Ale mám poznamenanou spoustu odkazů z ČT a chci to v lednu vyřešit pořádně.

balutbj

Ten odkaz co jakoby nefunguje, je rozkouskovaný na jednotlivé záznamy. Takže je opět na čase se rozhodnout, zda to uložit každé zvlášť, nebo to zapojit postupně do jednoho souboru.

Petr

Mam pocit, ze YTD umel tyhle rozkouskovany porady nahravat. Ukladal je do vic souboru.

pepak

Asi to budu muset uložit aspoň po kouskách. Kousky jsou přece jenom menší problém než rozdělené video a audio.


balutbj

Quote from: Carol2 on December 19, 2014, 06:50:50 PM
Problém - nenajde:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10580676527-cirkus-bukowsky-ii/212512120360005/
ČT změnila poskytovatele VOD služeb (místo Visual Unity to teď dělá Telefonica O2).

A protože se změnil i přehrávač a způsob streamování, musí se kompletně předělat i všechny stahovače (popř. jejich součásti).

Dříve to jelo primárně přes rtmp, ale také přes rtsp, hls i hds, nyní to jede výhradně přes hls, jehož segmenty jsou velmi malé a v různých variantách.

coper

mozete to prosim niekto fixnut? chcel som stahovat z ivisilani a nejde to.

pepak


balutbj

pepak: Jak jsi na tom s AXN.cz (alias theplatform.com). Asi si na to neuděláš chvilinku času, viď? Když jsem naposledy zkoušel skriptovat pro YTD, nedopadlo to moc slavně. Pošli mi prosím do mailu pár instrukcí ke skriptování, abych ti mohl ušetřit práci. Díky.

ostatní: Jak tak koukám, budu muset opět zprovoznit můj oblíbený formulář.
Stahování z ČT je u mě téměř automatické (funguje v podstatě ode dne, kdy poprvé přepnuli na platformu O2), RTVS také, Stream třeba zautomatizuji (možná) a Youtube nějak dávám dohromady, přestože je to manuální práce.

Ano, píšu to i sem, abych trochu ulevil Pepakovu e-mailu...

pepak

Na YTD jsem teď dva měsíce nebo jak dlouho ani nešáhl, a AXN.cz má nižší prioritu než jiné servery. Nějaký stručný návod se pokusím napsat a poslat.

zblunce

Jestli tomu dobre rozumim, tak CT ted nejede a nema cenu to hlasit konkretnim linkem? :-)

pepak


tomas

Quote from: balutbj on January 04, 2015, 08:05:05 PM
pepak: Jak jsi na tom s AXN.cz (alias theplatform.com). Asi si na to neuděláš chvilinku času, viď? Když jsem naposledy zkoušel skriptovat pro YTD, nedopadlo to moc slavně. Pošli mi prosím do mailu pár instrukcí ke skriptování, abych ti mohl ušetřit práci. Díky.

ostatní: Jak tak koukám, budu muset opět zprovoznit můj oblíbený formulář.
Stahování z ČT je u mě téměř automatické (funguje v podstatě ode dne, kdy poprvé přepnuli na platformu O2), RTVS také, Stream třeba zautomatizuji (možná) a Youtube nějak dávám dohromady, přestože je to manuální práce.

Ano, píšu to i sem, abych trochu ulevil Pepakovu e-mailu...

mne to RTVS nejde...

balutbj

Quote from: tomas on January 25, 2015, 10:07:43 PM
Quote from: balutbj on January 04, 2015, 08:05:05 PM
pepak: Jak jsi na tom s AXN.cz (alias theplatform.com). Asi si na to neuděláš chvilinku času, viď? Když jsem naposledy zkoušel skriptovat pro YTD, nedopadlo to moc slavně. Pošli mi prosím do mailu pár instrukcí ke skriptování, abych ti mohl ušetřit práci. Díky.

ostatní: Jak tak koukám, budu muset opět zprovoznit můj oblíbený formulář.
Stahování z ČT je u mě téměř automatické (funguje v podstatě ode dne, kdy poprvé přepnuli na platformu O2), RTVS také, Stream třeba zautomatizuji (možná) a Youtube nějak dávám dohromady, přestože je to manuální práce.

Ano, píšu to i sem, abych trochu ulevil Pepakovu e-mailu...

mne to RTVS nejde...
Čti prosím pozorně, zvláště ty zvýrazněné části textu. Pak třeba pochopíš, že když mě pomocí formuláře požádáš, já ti po stažení pošlu email s odkazem. Pokud se to nezdaří, dám ti vědět.


Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview