Youtube downloader

Started by quick, February 06, 2010, 09:48:44 AM

Previous topic - Next topic

pepak

Ano, ale nemá to smysl - realtime přebije všechny ostatní.

Agent

Je šance s YTD stahovat z KOUKNI.CZ HD720 video v případě že je dostupná verze 360 (stahuje se default) i 720?

pepak

Pokud budu mít vzor takového videa, tzn. nějaké konkrétní URL, tak tu šance je.

pete5e

Zdravim, tak to vypada, ze CT zase provedla nejake zmeny... zase to neleze :-(

pepak

"Takže je to definitivní, ČT se začala bránit stahování pomocí YTD. V současné době proto ČT stahovat nejde, podpora bude vyžadovat možnost stahovat definiční soubory pro stahování z internetu."

To jsem napsal už skoro před 30 hodinama. A stejně je to houby platné, za těch 30 hodin se našlo už nejméně pět lidí, kteří se mě ptají, co je s ČT.

kako

Omlouvám se za stále stejné téma (ČT),  ale nebylo to "bránění se YTD" v souvislosti s hysterií kolem autorských práv ze ZOH v Soči? Nezkusíš ještě 1 pokus? Díky.

pepak

Je to možné. Těžko říct.
Zkusím, samozřejmě.

Misiak


pepak


TOOM

Cau.

Nejaky uspech s CT? Budes to jeste zkouset nebo to definitivne nejde?

Dik, TOOM

pepak

Zatím jsem se nedostal k tomu, abych se na to vůbec podíval. Skoro s jistotou to půjde překonat, jen na to momentálně nemám čas.

H.

Dík za prima soft.
1. Maskovací schéma "youtube_multi" není podporováno. Šlo by to přidat?
https://www.youtube.com/watch?v=R79u5qdvFMc
2. Nešlo by přidat možnost zkopírovat chybu (viz 1.), ať to nemusím obkreslovat? ;-)
3. Nešlo by data ze schránky filtrovat a to, co neodpovídá podporovanému formátu URI, rovnou zahodit?
4. Nešlo by schránku zpracovat (taky) jako HTML? Když je pár linků slíznutých ze stránky (mezi<A></A> není nutně opsaná adresa, ale pravděpodobněji popis), nedá se to použít přímo.
TIA.
H.

pepak

Quote from: H. on April 13, 2014, 11:17:27 PM
1. Maskovací schéma "youtube_multi" není podporováno. Šlo by to přidat?
Teoreticky ano, ale prakticky mě nenapadá, jak.

Quote2. Nešlo by přidat možnost zkopírovat chybu (viz 1.), ať to nemusím obkreslovat? ;-)
Když klikneš na tlačítko s broukem, tak se ti otevře formulář pro bugreport, kde je ta chyba rovnou vyplněná.

Quote3. Nešlo by data ze schránky filtrovat a to, co neodpovídá podporovanému formátu URI, rovnou zahodit?
V zásadě asi šlo. Aspoň myslím. Popřemýšlím nad tím.

Quote4. Nešlo by schránku zpracovat (taky) jako HTML? Když je pár linků slíznutých ze stránky (mezi<A></A> není nutně opsaná adresa, ale pravděpodobněji popis), nedá se to použít přímo.
Spíš ne, pak by musel být nějaký přepínač, jestli se obsah clipboardu má chápat jako seznam linků (tak je to teď) nebo jako HTML soubor, ze kterého se mají linky teprve vytáhnout. Tzn. moc by to nepomohlo.
Proč ti nevyhovuje CTRL+P?

Zuzana

Zdravím, YTD používám již nějakou dobu, ale cca poslední měsíc se mi začala vyskytovat chyba se stahováním z čt "nepodařilo se najít vložený objekt (EdownloadThreadError)". Je možné, že mám chybu někde na svém přijímači, proto budu ráda za jakýkoliv tip/radu. Díky
Btw, mám YTD 1.37

acer.t

Ahoj vím že ivysílání nejede, jen se chci zeptat zda když se podaří zprovoznit, půjde obejít i stahování ve kterém vypršela licence ? předpokládám, že tam video je stále umístěné a teoreticky pokud by měl člověk link tak by to mohlo jít ?díky jedná se mi primárně o toto video
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10577940857-tovarny-dneska/213382557360003-bugatti-veyron

dííky

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview