Youtube downloader

Started by quick, February 06, 2010, 09:48:44 AM

Previous topic - Next topic

Pete

Zdravim, selhava stahovani z cesky televize. na ivysilani to hlasi chybu <!DOCTYPE html....

pepak

Ano, Česká televize podle všeho dnes něco změnila a momentálně není v YTD funkční.

mandel99

nové nastavení pro vevo :
var vevo = function (a) {
        a = a.split("");
        a = iM(a, 3);
        a = a.reverse();
        a = iM(a, 39);
        a = a.reverse();
        a = iM(a, 51);
        a = a.slice(1);
        a = iM(a, 36);
        a = iM(a, 14);
        return a.join("")
    };
    var Im = function (a, b) {
        var c = a[0];
        a[0] = a[b % a.length];
        a = c;
        return a
    };

var vevoSignature = vevo("B58ABA2C4E7EE59B518626A0A5ED8967466CA1BE.19CB6F0EDDEF6954DA9815C3BFC22DD40D082F1E");

pepak

Díky. Vidím, že budu muset trochu rozebrat ten skript, abych z něj ty transformace mohl dostávat automatizovaně, nebo aspoň udělat nějaké konfigurační nastavení, kde si to uživatel naťuká sám. Nastavení by pro mě bylo jednodušší, co jsem se díval, tak ten skript se evidentně generuje, nejspíš i včetně názvů funkcí, ale zase pak budu zahlcen stížnostmi, že to nefunguje. Těžký život...

balutbj

mandel99: Nechceš se do fóra zaregistrovat, aby pepak nemusel schvalovat všechny tvé posty? I když to má něco do sebe.
Nebo mu taky můžeš psát na jeho email.
Kdybys mi náhodou chtěl napsat, můžeš pomocí formuláře http://skripty.testtbj.eu/formular.php.

Pro ostatní: I vy ostatní mi můžete psát do formuláře. Já to pepakovi předanalyzuji a předám.

Petr

Quote from: Pete on January 07, 2014, 07:01:33 PM
Zdravim, selhava stahovani z cesky televize. na ivysilani to hlasi chybu <!DOCTYPE html....
Vcera jsem zkousel s 1.34, stahovani nefunguje ze stejne chyby.
2 pepak: To zas CT provedla nejake rychle zmeny?

pepak


balutbj

pepak: Nechceš pozastavit i ČT ze stejného důvodu, proč je odstavená Prima?
Jak to děláš, že ti to vždycky přestane fungovat? Můj skript funguje už přes půl roku bez úpravy funkcionality.

pepak

Ne. Zatím pořád doufám, že to byl jenom krátký výpadek na straně ČT a ne úmysl.

pellican

Zdravím, pomocí Replay Media Catcher 4 jsem dnes něco z i-vysílání ČT stáhnul. Údajně nekonvertovaný soubor FLV(v několika kvalitách). Mám pocit, že soubory MP4 stažené dříve pomocí YTD byly kvalitnější. Je to možné ?

pepak

Ano, je to možné. Replay Media Catcher ukládá to, co se mu přenáší. YTD si vyžádá nejkvalitnější verzi a tu uloží.

pellican

Měl jsem stažený pomocí YTD "Hyde Park Civilizace; 22. 8. 2013 -- iVysílání -- Česká televize". Udělal jsem dnes totéž pomocí Replay Media Catcher. Oba soubory jsou stejně veliké a také GSPOT ukazuje stejné parametry(i když mají jiné přípony mp4 - flv). Soubor z YTD se přehrává plynule. Soubor z Replay Media Catcher se občas nepřirozeně přibržďuje, případně zůstávají barvy z předchozího obrazu (např. les--zelené lidské postavy). Myslím že YTD stahuje opravdu kvalitněji. Tak si držím palce, aby zase ČT začala fungovat.

pete

Zdravim, nevim jestli jenom mne, nebo i ostatnim, ale dnes (13-1-2014 v 22:40) se pri stahovani z CZ televize objevuji docela nesmyslna cisla (asi podle toho, co tu uz bylo napsano, nedokaze se vycist, jakou velikost video ma) a tak se to neustale meni, 12 minutove video(stahuji pro malou neco z ranniho vysilani na decku) se stahuje az do cca 1400 mega - , az to skonci tak video se trha, kostickuje, problem bude nejspis na strane serveru, ze ktereho se to stahuje... laicky pohled)...

pepak

Ano. Zapni si v konfiguraci ČT živý režim, a když to nepomůže, tak real-time režim.

pellican

ČT zase funguje. Díky moc !!!
Můžu mít v nastavení zaškrtnuté oba režimy  (živý režim i real-time režim) ??

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview