Download videosuboru

Started by Dijk, May 28, 2013, 04:22:26 PM

Previous topic - Next topic

Dijk

Dobry den prajem.

Neviem si dat rady so stiahnutim tohto zaznamu z huste.tv

http://sport.huste.tv/clip/27-05-12-z-b-kategoria-europskeho-pohara-klubov

Moja trpezlivost dosiahla koniec. Skusal som rozne softy, rozsirenia do FF, nejde mi ani YTD. Najde sa prosim nejaka dobra dusa, ktorej ak by sa to podarilo stiahnut, upla by mi to na nejaky fileserver? Napr. Ulozto, ci mega. Ten zaznam je vlastne mojou spomienkou na dane podujatie.

Vopred velmi pekne dakujem.

pepak

YTD Huste.tv nepodporuje, takže není překvapující, že v něm nejde stáhnout. Kdysi už jsem se na to díval a nešlo mi to rozchodit, ale teď, když mám víc znalostí, by se to třeba mohlo podařit.

Dijk

Velmi pekne dakujem za namahu. Mne to pride, ze tie videa su zlozene z viacerych casti a navyse su tam aj nejake hratky s rychlostami snimkov, co znemoznuje stiahnutie. Ak sa to niekomu podari (verim ze ano) budem nadseny. Aj napr. taky nhl.com sa povazuje za dost dobre zabezpeceny voci downloaderom a ide to lahko obist. Staci kratky pohlad do zdrojaku, prepisanie niektorych retazcov a ide to lahko. Ale huste.tv je pre mna spanielskou dedinou.

kirtap

Zdravím, veľmi rád by som si stiahol niektoré časti relácie RTVS Kinorama, ale pravdepodobne YTD nepodporuje server "kinorama.sk". Veľmi by ma potešilo, keby ste ho pridali do zoznamu. Ďakujem.

pepak


kirtap


Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview