Youtube downloader

Started by quick, February 06, 2010, 09:48:44 AM

Previous topic - Next topic

Petr

http://play.iprima.cz/zoom/314015/all   dinosauři pod lupou, nejde toto video stáhnout, bylo by super s tím něco udělat...držím palce


johnlan

Když chci stahovat videa (třeba z archivu čt) nevím, jak si udělat v YTD složku pro stahované soubory. Když jsem dnes stahoval, nabídlo mi to vytvoření složky  asi jen u dvou URL adres. Počítal jsem s tím, že ostatní stažená videa půjdou tedy všechna sem, ale po stažení jsem je vůbec nikde nenašel. Jde vytvořit služku pro stahované soubory počas stahování? Omlouvám se, jestli se ptám na něco co už někde popisuješ, ale nikde jsem to nenašel. Mám verzi YTD 1.12.
Díky moc za tvůj program.

pepak

Za prvé, upgraduj. Starší verze mají menší pravděpodobnost, že budou chodit.

V YTD standardně nastavuješ cestu, kam se bude stahovat, v konfiguraci. Případně tam můžeš zadat, že chceš downloady ještě členit podle serveru, ze kterého pocházejí. Přímý výběr pro každé video není implementován, program se tě nanejvýš zeptá v případě, že by musel něco přepsat.

johnlan

Jak se dostanu do konfigurace? To je " umístění dowlandu". Omlouvám se, v tomto směru jsem laik. Děkuji.
PS: Myslím, že jsem popletl označení verze. YTD jsem stahoval včera a nabídlo  mi to pravděpodobně poslední verzi.

pepak

Z GUI klávesou F9. Nebo přes pravé tlačítko myši a menu. Nebo to má i ikonku, ale nevím, kterou :-)

johnlan

Tzn., že ... podle tohoto popisu jsem se dostal do menu, v nabídce  STAHOVÁNÍ  nacházím UMÍSTĚNÍ DOWNLOADU, rozbalím nabídku, tam si někde udělám složku, které chci mít stažená videa a je to, ano? Děkuji za trpělivost.

pepak


johnlan

Mnohokrát děkuji. Už dostávám soubory tam, kam potřebuji :). Šlo by prosím přidat Prima Zoom? Bylo by možno poslat vaše číslo účtu na můj email? Rád bych něčím přispěl, ale nemá zkušenosti s platbymi přes PAY PALL. Děkuji.

pepak

Prima Zoom nejde, protože někdo na straně Primy aktivně sleduje nové verze YTD a vždy upraví stránky tak, aby už neprošly. Zatím jsem nenašel čas na to, abych mohl Primu vytáhnout ven, kde by ji mohli udržovat i sami uživatelé.

Účet vyřídím večer.

pepak


sleep_walker

vypada to, ze koukni.cz nejede, ani to, co jsem hledal, ani to, co je v providers.txt
zkousim to ve wine na linuxu, ale nevypada to, jako komplikace - youtube video to sosne korektne...

sleep_walker

Ahoj,

jeste jeden dotaz, vzhledem k tomu, ze poskytujes zdrojaky, existuje nejaky postup, jak zkompilovat ytd na linuxu nativne? jako command line utilitka by to nemuselo vyuzivat Delphi GUI a tak by to mohlo byt lepe prenositelne... Nikdy jsem v Pascalu nic vetsiho nepsal, tak ani nevim, jaka je situace ohledne multiplatformnich ci standardnich knihoven...

Diky

pepak

Quote from: sleep_walker on March 11, 2013, 11:37:30 PM
vypada to, ze koukni.cz nejede, ani to, co jsem hledal, ani to, co je v providers.txt
zkousim to ve wine na linuxu, ale nevypada to, jako komplikace - youtube video to sosne korektne...
Příště piš i ukázkové URL.
Jo, změnili formát stránky.

Quote from: sleep_walker on March 12, 2013, 12:46:15 AMexistuje nejaky postup, jak zkompilovat ytd na linuxu nativne? jako command line utilitka by to nemuselo vyuzivat Delphi GUI a tak by to mohlo byt lepe prenositelne...
YTD jde zkopilovat i FreePascalem, který je i pro Linux. Ale narazíš na to, že to bude muset být bez GUI, že budeš muset vyřadit protokoly RTMP a MS (oba sice používají knihovnu původně z Linuxu, ale způsobem, který patrně není do Linuxu přenositelný, nebo aspoň já to neumím) a udělat i některé další úpravy (např. v uConsoleApp), aby se to zkompilovalo.

sleep_walker

Quote from: pepak on March 12, 2013, 05:54:19 AM
Quote from: sleep_walker on March 11, 2013, 11:37:30 PM
vypada to, ze koukni.cz nejede, ani to, co jsem hledal, ani to, co je v providers.txt
zkousim to ve wine na linuxu, ale nevypada to, jako komplikace - youtube video to sosne korektne...
Příště piš i ukázkové URL.
Jo, změnili formát stránky.
OK, povazoval jsem to za zbytecne, kdyz to mas sam ve vlastni dokumentaci :)

Quote from: pepak on March 12, 2013, 05:54:19 AM
Quote from: sleep_walker on March 12, 2013, 12:46:15 AMexistuje nejaky postup, jak zkompilovat ytd na linuxu nativne? jako command line utilitka by to nemuselo vyuzivat Delphi GUI a tak by to mohlo byt lepe prenositelne...
YTD jde zkopilovat i FreePascalem, který je i pro Linux. Ale narazíš na to, že to bude muset být bez GUI, že budeš muset vyřadit protokoly RTMP a MS (oba sice používají knihovnu původně z Linuxu, ale způsobem, který patrně není do Linuxu přenositelný, nebo aspoň já to neumím) a udělat i některé další úpravy (např. v uConsoleApp), aby se to zkompilovalo.
Jak rikam, zadne GUI nevadi, RTMP a MS - to musim treba prozkoumat. Co je ale krapet neprijemne - nevidim nikde licenci a nejaky VCS (GIT, SVN, ...). Divam se spatne?

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview