Youtube downloader

Started by quick, February 06, 2010, 09:48:44 AM

Previous topic - Next topic

Radim

YTD -- je možné nejak pridať podporu pre server: uloz.to ? Vďaka.

pepak

Stručně: Ne.
Podrobněji odpovím na stránce podpory, kde teď někdo dával skoro stejný dotaz.

karl

Chtěl bych se zeptat, YTD mi vždycky stáhnul videa z ČT iVysílání, ale teď mi to hází chybu, nevíte jestli si to nějak nezačala ČT chránit?

pepak

Ne. Detaily máš napsané na stránce podpory.

trevor12

jako nechci prudit ale lidi na strance podpory jsou odkazovani sem a odsud na stranku podpory at si vsechno tam i tady prectou ... co kdyby se k ytd udelalo ***jedno*** misto kde se lidi k ytd budou ptat ? to samy tokeny napr. k CT hodne reakci ale nikde neni poradne vysvetleno co s tim ... mozna uz by to chtelo FAQ

balutbj

Vlastně mám pocit, že dnes streamování ČT funguje vzorově správně.
Zajímalo by mě, jak dlouho jí to vydrží.

pepak

Quote from: trevor12 on May 30, 2012, 04:14:29 PMjako nechci prudit ale lidi na strance podpory jsou odkazovani sem
Vážně? Uveď konkrétní citaci.

Quotea odsud na stranku podpory at si vsechno tam i tady prectou ... co kdyby se k ytd udelalo ***jedno*** misto kde se lidi k ytd budou ptat?
To by sice bylo hezké, ale bohužel nerealistické.

Quoteto samy tokeny napr. k CT hodne reakci ale nikde neni poradne vysvetleno co s tim ...
Co jsem chtěl a mohl k tokenům uvést, to jsem uvedl. Víc k nim psát nemůžu nebo nechci, a tudíž nebudu. Pokud to někdo chce probírat, tak klidně, ale někde mimo mé stránky. Zase tolik mi YTD nevydělává, abych kvůli němu riskoval záznam v rejstříku trestů nebo milionové pokuty a odškodné.

Quotemozna uz by to chtelo FAQ
Tím je právě stránka podpory.

pepak

Quote from: balutbj on May 30, 2012, 08:35:31 PM
Vlastně mám pocit, že dnes streamování ČT funguje vzorově správně.
Zajímalo by mě, jak dlouho jí to vydrží.
Jakože dnes YTD pořady z ČT stahuje? To je zajímavá a velmi příjemná informace.

balutbj

Quote from: pepak on May 30, 2012, 09:14:38 PM
Quote from: balutbj on May 30, 2012, 08:35:31 PM
Vlastně mám pocit, že dnes streamování ČT funguje vzorově správně.
Zajímalo by mě, jak dlouho jí to vydrží.
Jakože dnes YTD pořady z ČT stahuje? To je zajímavá a velmi příjemná informace.
To netvrdím.
Ale když nastavím parametry v rtmpdump (samozřejmě ručně), tak se už nestahuje pokaždé jinak velký soubor (takže ho nemusím stahovat 20x, abych se trefil), ale už se stáhne správně už napoprvé (aspoň většinou), což je úspěch.

pepak

Taky dobrá zpráva, i když ne až tak dobrá :-)

xmuf

Ahoj,
vidim ze se ti tu opakuji dotazy ohledne stahovani z CT. Nevim, jestli ytd z CT stahuje ci ne (a nechce se mi rebootovat do win abych to zkousel).
Nicmene jestli je problem stale aktualni, mam skript, kterym prave ted lze stahovat (v perlu). Pokud to shledas prinosne, posli mi mail, poslu skript. Pokud ne, alespon nekolik poznatku k realizaci:
1) CT obohatila JSON na hlavni strance o hash, ktery je nutno pridat do POST pozadavku pro link na playlist
2) POST request mi nefungoval bez nastaveneho request headeru 'x-addr'=>'127.0.0.1'
3) Identifikator poradu nesmi byt oescapovany.
Tento prispevek opravdu nemusi byt zobrazen ve foru, zvaz sam.
xm.

pepak

Skript samozřejmě práci zjednoduší, to je jasné. Otázka je, kdy se k tomu přesně dostanu.

Petr

Zdravím, mám tento odkaz: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/212411000100815/obsah/214401-sestreleni-stihacky/
Při otevření v prohlížeči se přehraje jen tato jedna reportáž o sestřelení stíhačky. Při stažení v YDT se stáhne celý pořad Události ... Lze stáhnout jen tu jednu reportáž v YDT, abych nemusel tahat celý pořad?
Petr

pepak

Quote from: Petr on August 23, 2012, 01:10:51 PM
Při otevření v prohlížeči se přehraje jen tato jedna reportáž o sestřelení stíhačky. Při stažení v YDT se stáhne celý pořad Události ... Lze stáhnout jen tu jednu reportáž v YDT, abych nemusel tahat celý pořad?
V současné době ne. Někdy v budoucnu možná, záleží na tom, jak přesně to má ČT udělané.

balutbj

Stáhnout určitý úsek by mohlo jít jen bez použití přepínače live. Ale i tak je to jako sázka do loterie.

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview