Youtube downloader

Started by quick, February 06, 2010, 09:48:44 AM

Previous topic - Next topic

Jarda

 ;)Dík za fungující prográmek na stahování z ČT ;)

Vasek


pepak

Konkrétně tohle video je hostované na Veoh.com, se kterým byl nějaký problém, takže si moc šance nedělej.


Mike

Nejdříve bych chtěl poděkovat za tento skvělý program!
Teď přejdu k věci. Stáhnul jsem si video z ČT, vše v pořádku VLC player ho normálně přehraje. Ovšem když video chci vložit do střihačského programu nenačte mi ho. Zkusil jsem ho dát do jednoho programu na převod formátu a program mi video načte s velikostí 0 a nejde to.
Proto bych se chtěl zeptat zda-li funguje funkce YTD konvertování? Postupoval jsem jinak podle instrukcí, aktivoval jsem konvertory v YTD <converters><activated>1</activated>, a v nastavení jsem také zvolil do jakého formátu bych video chtěl převést. Po stahování mi to hodilo status Konvertor nebyl nalezen. Mohu poprosit o nějakou radu jak zmíněnou funkci využít správně, předem děkuji.

pepak

Quote from: Mike on February 19, 2012, 12:37:02 AMStáhnul jsem si video z ČT, vše v pořádku VLC player ho normálně přehraje. Ovšem když video chci vložit do střihačského programu nenačte mi ho.
VLC a podobné počítá s tím, že ve videu mohou být chyby a přizpůsobuje se tomu. Střihačské programy asi ne.

QuoteProto bych se chtěl zeptat zda-li funguje funkce YTD konvertování?
Ano.

QuotePostupoval jsem jinak podle instrukcí, aktivoval jsem konvertory v YTD <converters><activated>1</activated>, a v nastavení jsem také zvolil do jakého formátu bych video chtěl převést. Po stahování mi to hodilo status Konvertor nebyl nalezen.
Skoro bych si tipnul, že jsi nepostupoval podle návodu, protože v návodu také je, že si ten konvertovací program musíš stáhnout a musíš ho uložit do adresáře YTD resp. do PATH. Ta chybová hláška signalizuje, že jsi tuhle část neudělal.

Mike

Quote from: pepak on February 19, 2012, 05:55:05 AMSkoro bych si tipnul, že jsi nepostupoval podle návodu, protože v návodu také je, že si ten konvertovací program musíš stáhnout a musíš ho uložit do adresáře YTD resp. do PATH. Ta chybová hláška signalizuje, že jsi tuhle část neudělal.

Aha tak to se upřímně přiznám, že na to jsem nikde nenarazil :)  Mohu tedy poprosit co a kde případně stáhnout, aby funkce konvertování fungovala?

pepak


Pedros


pepak

Quote from: Pedros on February 21, 2012, 12:35:29 AM
Nechcem na Teba moc tlačiť, ale ešte som Pravda.sk medzi podporovanými serverami nenašiel. Pozabudol si, či nedá sa to?
V seznamu na TODO to nemám, tzn. když jsem to zkoumal, tak to zřejmě nešlo. Nyní to vypadá dost jednoduše.

Hugo z Hor

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli je možnost stahovat ze serveru vimeo.com videa v HD rozlišení. Pokaždé se mi stáhne jen v klasickém.
Konkrétní video: http://vimeo.com/36666602

pepak

Quote from: Hugo z Hor on February 23, 2012, 10:10:19 PM
Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli je možnost stahovat ze serveru vimeo.com videa v HD rozlišení. Pokaždé se mi stáhne jen v klasickém.
Konkrétní video: http://vimeo.com/36666602
Jak v browseru zařídíš, aby se ti přehrávalo HD video a ne normální? Když na to budu mít postup, můžu ho implementovat do YTD.

Hugo z Hor

Přepíná se to přímo v přehrávači kliknutím na volbu HD. Další možností je vytvoření vlastního účtu, přihlášení se a tam je možnost si video v HD rozlišení přímo stáhnout a poslední funkční možností (kterou jsem použil konkrétně u výše uvedeného videa) je použití služby savevideo.me

Našel jsem skriptík na stahování, ale aktuálně ho nemám možnost na čem vyzkoušet.

Martin

Ahoj. autosalontv.cz zmenil vizaz a asi aj techniku, tak teraz odtial nejde stahovat. Budem vdacnz ked sa na to pozries.
A dakujem za jednoduchy program

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview