Post reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.
Attachments: (Clear attachments)
Restrictions: 4 per post (4 remaining), maximum total size 192 KB, maximum individual size 128 KB
Uncheck the attachments you no longer want attached
Click or drag files here to attach them.
Other options
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview

Topic summary

Posted by pepak
 - April 17, 2016, 07:03:19 PM
Zkusím to zprovoznit.
Posted by msuchy
 - April 17, 2016, 07:00:11 PM
Dobrý den. Když si otevřete z archivu nějaký pořad, tak tam někde na stránce je odkaz zvukový popis, kdy to po otevření začne přehrávat pořad s popisem pro nevidomé. Doufám, že jsem to dostatečně vysvětlil. Sám jsem nevidomým uživatelem, proto používám ten zvukový popis. A ten není u všech pořadů, to si musí člověk po otevření pořadu zjistit, jestli tam ten odkaz zvukový popis je nebo není. Zdraví Michal.
Posted by pepak
 - April 17, 2016, 02:25:23 PM
Momentálně to asi nejde, ale pokud je to tak, že se jen stahuje pořad s jinou zvukovou stopou, tak by v tom nemusel být zásadní problém. Jak přesně mám jako uživatel postupovat, když chci verzi s komentářem? Tzn. kde tam je ten odkaz "zvukový popis" a jde k dispozici u všech videí?
Posted by msuchy
 - April 17, 2016, 01:56:01 PM
Dobrý den. Jak můžu s Ytd stáhnout pořad s komentářem pro nevidomé? Chtěl jsem si ze stránek České televize stáhnout např. nějaký díl pořadu Kousek nebe. Po otevření odkazu Kousek nebe jsem najel na odkaz zvukový popis a dal ve Firefoxu z kontextového menu kopírovat adresu odkazu. Po zkopírování jsem ji vložil do Ytd, kdy na konci adresy bylo kvalita-ad. Myslel jsem si, že se mi stáhnul pořad s komentářem pro nevidomé, ale stáhnul se mi standartní bez zvukového popisu. Jde to prosím v Ytd nějak opravit nebo je nějaký jiný způsob, jak z archivu České televize komentované pořady stahovat? S pozdravem Michal Suchý.