FAR Manager

Started by Jim, April 03, 2017, 09:58:24 PM

Previous topic - Next topic

Jim

Dobrý den, prosím poradil by mi tady někdo prosím,

jak s FAREM Managerem kopírovat složku z bodu A do bodu B se zachováním původního času (datumu)  - Datumu změny složky i Datumu vytvoření složky, který je v bodě A.

Souborový systém je NTFS, jak v bodě A tak v bodě B.

Jsem v FAR Manageru úplný nováček.
Tak prosím o polopatický postup, v případě, že někdo zná odpověď.


pepak

To nevím, ale kdybych to potřeboval, zkusil bych některý z pluginů type Extended Copy - tohle by přesně patřilo do jejich záběru.

Jim

Prosím, byl by si ochoten a našel mi něco (nějaký ten plugin). A poradil mi jak to zavést ten plugin do FAR Manageru.


homipc

Ahojky, chtel jsem napsat na e-mail, ale adresu nenasel, tak zkousim tady. Podobobne jako ty, pouzivam stale jeste FAR manager  (mozna podobny vyvoj Norton manager, pak VLC, nyni FAR). Pouzivam take porad starsi verzi FARu 1.7x, ale ted s novym PC, zkousim verzi 3.x (64bit). Vsechno je podobne, jak u predchozich verzi a pomalu nastavuji dle svych preferenci, ale stale jsem nepochopil system pluginu. Drive se to nastavovalo pres registry, ted pres nejake lua (scripty). Pouzivam typicky ESC, DEL, emenu atd., ale nenasel, jak to aktivovat u FAR3 pres lua. Poradi, diky.

pepak

Máš to popsané přímo v adresáři Addons v readme - zkopíruješ daný skript do adresáře MACROS\SCRIPTS ve svém FARovském profilu a je to. Chvíli to trvá, než si na to člověk zvykne, ale je to mnohem pohodlnější než přes ty registry, zvlášť když se pak chceš něčeho zase zbavit...

homipc

Dik za nakopnuti, umisteni lua jsem zkousel v ruznych adresarich (pouzivam "portable" verzi, abych mel stejne nastaveni na pc,siti,usb) a v tom byl problem, myslel, ze je treba lua nejak aktivovat, kdyz mi to nefungovalo. takze konecne nasel ten spravny adresar. Jen treba budu mit casem nekolik datazu, jak se budu seznamovat s novou verzí. U starsi verze jsem byl zvykly (dost casto pouzivam), kdyz vytvarim novy soubor, tak pokud dam koncovnku *.url, ihned mi nabidne 3 polozkove menu: link location...,dest url:... Modifield: .... Jen dopisu url a mam klikatelny odkaz na webovou stranku. Je na to nejaky plugin? Dik za info, opravdu uz asi neznam v okoli, kdo jeste pouziva FAR...

pepak

Tohle zní jako nějaký plugin. Každopádně nevím, tím, že linky skoro nepoužívám, tak jsem to nikdy nepotřeboval řešit.

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview