Youtube downloader

Started by quick, February 06, 2010, 09:48:44 AM

Previous topic - Next topic

havliteam

Quote from: pepakBude to vyžadovat aktualizaci programu.
A bude možné to vztáhnout na jakýkoli basketbalový zápas?  :/

pepak

To záleží na tom, jak moc dodržují standardy ostatních stránek na tvcom.

jarda_dis

Ahoj, děkuji ta tento program. Pravidelně jej využívám, su opravdu super.
Ale chtěl jsem se zeptat na konvertování. Díval jsem se do manuálu, i do této diskuze, kde se o tom na 4 straně píše. Vše jsem nastavil tak jak mám, v xml souboru nastavení mám 1, mencoder.exe mám přímo v adresáři, kde je instalace YTD, abych to nekomplikoval a neměnil cestu.

Ale jelikož mi televize z flešky stahované mp4 soubory nepřehraje, moc bych uvítal radu, v čem by mohl být ještě problém a konverze hlavně do avi/xvid fungovala. Ale neděje se tak. Skončí mi to chybou, konverze selhala a vytvoří se avi soubor s nulovou velikostí. Proběhne dialogové okno, ve kterém se vypisuje toto - http://imageshack.us/photo/my-images/64/chybakonverze.png/

díky za radu
jarda

pepak

Na tomhle kousku důvod chyby nevidím. Spusť si ten MENCODER se stejnými parametry, jako používá YTD, ručně z příkazové řádky. Pak uvidíš celý záznam o činnosti a někde tam nepochybně najdeš chybovou hlášku, která ten důvod vysvětlí. Někde jsem četl, že novější verze MENCODERu už nemají zabudovanou podporu X264; nevím, co je na tom pravdy, ale vysvětlovalo by to, proč ti to nechodí. Aktivaci máš správnou, jinak by se ti ten MENCODER ani nespustil.

jarda_dis

Snad nebude vadit, když sem to chybové hlášení vykopíruju - asi je to tím, co píšeš. Moc se v tom nevyznám, takže tě poprosím o okomentování, jestli stačí přidat nějaký další parametr nebo něco jiného změnit, nevím.
MECoder jsem si stáhnul nový, takže jestli je to tím, tak šlo by ten starý, který používáš, který je osvědčený někam nakopírovat, že bych si ho stáhnul a zkusil tak, jestli je to opravdu tím? Dá se dohledat nějaká starší verze na netu. Ale teď jaká verze je ta správná??

Díky za radu

Opening audio decoder: [dmo] Win32/DMO decoders
IMediaObject ERROR: 00E2DBAB  input format not accepted (0x80040205 : -214722098
7)
ERROR: Could not open required DirectShow codec wmspdmod.dll.
ADecoder preinit failed :(
ADecoder init failed :(
Opening audio decoder: [dshow] Win32/DirectShow decoders
Warning: DS_Filter() could not open DirectShow DLL.  (DLL=wmavds32.ax, r=0x0)
ERROR: Could not open required DirectShow codec wmavds32.ax.
ADecoder preinit failed :(
ADecoder init failed :(
Cannot find codec for audio format 0xA.
Read DOCS/HTML/en/codecs.html!
==========================================================================
Opening video filter: [expand osd=1]
Expand: -1 x -1, -1 ; -1, osd: 1, aspect: 0.000000, round: 1
==========================================================================
Cannot find codec matching selected -vo and video format 0x7.
Read DOCS/HTML/en/codecs.html!
==========================================================================

pepak

ERROR: Could not open required DirectShow codec wmspdmod.dll.
ERROR: Could not open required DirectShow codec wmavds32.ax.
Zjevně ti chybí tyto dva soubory. Proč, to nevím - podle mě jsou to normální součásti Windows Media Playeru, který je normální součástí Windows. Sežeň si je, nahraj si je někam do PATH (např. do WINDOWS\SYSTEM) a přinejmenším by se ti chyba měla změnit.

jarda_dis

tak první zmiňovaný soubor jsem už měl ve windows\system32. Dal jsem k samotném mencator.exe ještě tento dll, dal jsem to i do adresáře codecs, co tam je po rozbalení mplayeru. Ale furt stejná chyba.
Druhý soubor se mi na netu nepodařilo najít, je to snad nějaký kodek do linuxu či co  :(

pepak

Asi se budeš muset zeptat někde, kde se zabývají MPlayerem a MEncoderem. Tvůj problém nemá nic společného s YTD a moje skrovné zkušenosti s MEncoderem na to nestačí.

jarda_dis

napsal jsem na fórum mplayeru, snad mi tam někdo pomůže.

jarda_dis

ale mohl by jsi mi prosím nakopírovat  někam, třeba na uloz.to nebo přes leteckou poštu ten mencoder.exe, který používáš? Aspoň to vyzkouším, jestli to opravdu může být tou verzí ...
díky

pepak

Já žádný nepoužívám. Prostě jsem v době, kdy jsem to vzdal a rozhodl se naimplementovat podporu pro konvertování, nějaký stáhnul, vyzkoušel ho ve spolupráci s YTD a od té doby jsem se tím nezabýval.

embamex

Ahoj, nejdříve bych rád poděkoval za tento super program a měl bych jeden dotaz. Když stahuji ze stránek ČT, tak ve verzi YTD 0.93 nemám problém, ale když zaktualizuji na verzi 0.96, stále mi YTD hlásí chybu. S verzí 0.93 na ČT tedy problém nemám, jenže tady nejde nastavit heslo na NOVA TV a BARRANDOV TV, to zase potřebuji 0.96 takže stále přeinstalovávám YTD podle toho odkud chci stahovat. Takže dotaz, dělám nějakou blbost že mi to hlásí chybu, jestli ano prosím o radu jak se dalších chyb vyvarovat, díky moc M.

pepak

Základní chyba je, že z "hlásí chybu" nic nepoznám. Co myslíš, že mi poradí lékař, když mu svoje potíže popíšu slovy "není mi dobře"?

embamex

Omlouvám se, takže chyba je taková:
Nepodařilo se nalézt vložený objekt. (EDownloadThreadError)

pepak

Tohle se snažím už asi dvě verze řešit. Bohužel je to mimořádně obtížné.

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview