YTD - Partička

Started by chudst, September 28, 2015, 03:56:50 PM

Previous topic - Next topic

chudst

Ahoj,

myslíš si, že by bylo možné přidat do YTD možnost, aby se dala stahovat Partička?
(Např. náhodný odkaz: http://www.iprima.cz/particka-79-souboj-vtipu-uncut )?

Zjistil jsem, že ta videa postupně stahují, rád bych stihl alespoň pár nahrát, pokud by to šlo.

Děkuji :)

pepak

To je otázka. Svého času lidé z iPrimy sledovali vývoj v YTD a vždy upravili stránku tak, aby stáhnout nešla. Použil bych spíš nějaký obecný stahovač, který zachytává streamy přímo v browseru - sice to má nevýhody, kvůli kterým tohle v YTD nepoužívám, ale pro tenhle případ je to výhodné. Něco jako Replay Media Catcher.

chudst

Zkusil jsem Replay Media Catcher a také to nestáhne...

chudst

Moc děkuji za tip; ale zkusil jsem ho a také se mi to nestahuje. Teď jsem zkusil opět stáhnout Partičku přes YTD - a stáhne se mi 30 sekundové video, na kterém je napsáno "neplatný token".

pepak

Tak v tom případě asi jen něco, co zachytává obsah obrazovky.

chudst

Už jsem přišel na to, kde je chybka - HD hází neplatný token (i normálně v prohlížeči při přehrátí), HQ a LQ funguje v pohodě. Děkuji moc za radu! :)

pepak

Vždyť jsem vlastně ani neporadil. Jsem rád, že jsi problém vyřešil.

PETR

DOBRÝ DEN, rád bych používal YTD. Stáhnul jsem v1,52, ale po nainstalovaní, když chci spustit, tak jen problikne prázdné malé černé okénko v DOSu a nic... Co jsem udělal špatně ? Díky Petr

pepak

Těžko říct. Jaký operační systém, jak přesně probíhala instalace?

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview