voyo

Started by Slovan, August 28, 2015, 10:19:19 AM

Previous topic - Next topic

Slovan

Nazdar, kua preco ti nejdu posielat spravy ale musim pisat verejne? Dokazes urobit aj stahovanie na voyo.sk ked ti poslem ucet? potrebujem to tam tym svinam poriadne vykradnut uz len z principu ze si za ten odpad pytaju nekrestanske peniaze. Napis mi prosim ta kolko by si potreboval casu. Len mi prosim nepis ako ostatnym v minulosti ze nemas nato cas, lebo predpokladam ze pre teba ako odbornika je to malina ;) Dakujem.

Slovan

Myslim kolko casu by si potreboval na spojazdnenie stahovania .. idealne by bolo max. den

pepak

No, malina to zrovna není. To se nedá dopředu říct, může to být trivialita a může to být v rozumném čase nemožné. Každopádně teď nejméně dva týdny se ani nepodívám, do které kategorie by to padalo.

Slovan

No dobre a kedy by si mal teda realne cas? Ale termin na beton.. nieze sa dohodneme a potom ma odbijes ze zase nemas cas..
Inak zaraza ma natom celom to .. ze ceske voyo ide ripovat bezproblemovo cez IDMko ale slovenske uz nezachyti .. nerozumiem tomu

pepak

Quote from: Slovan on August 28, 2015, 05:31:00 PMNo dobre a kedy by si mal teda realne cas? Ale termin na beton.. nieze sa dohodneme a potom ma odbijes ze zase nemas cas..
Termín na beton ti dát neumím. Umím ti napsat, že "teď zrovna mám čas a můžu se tomu věnovat". Klidně na profilový mail, ať nemusíš sledovat fórum.

QuoteInak zaraza ma natom celom to .. ze ceske voyo ide ripovat bezproblemovo cez IDMko ale slovenske uz nezachyti .. nerozumiem tomu
Kdo ví...

Slovan

Dobre papek .. tak mi daj prosim ťa vedieť 1-2 dni dopredu ak možeš na meil dobre? Ja sa ti ozvem potom teda a dam ti aj udaje k učtu.. Zatial diky moc ! Nech sa ti dari ;)

pepak


Slovan

Nazdar Papek .. nejako si sa mi neozval na meil ako sme boli dohodnuti  :-\

pepak

Protože zatím jsem si nedokázal vyšetřit tolik času, aby to mělo cenu :-(
Žádný strach, nezapomněl jsem, jen ze zkušenosti vím, že na to je potřeba aspoň pár klidných dní.

Slovan

Jááj tak .. lebo si pisal že 2 tyždne potrebuješ a už su to 2 mesiace  ;D tak si hovorim že sa ti ozvem či vobec žiješ chlape.

pepak


Slovan

Vieš nad čim neustale duchaplne rozmyšlam že sa mi až z uši pari? Že čim sa ty možeš živiť alebo čo takeho cele dni robiš že nemaš čas par mesiacov dopredu  ;D Ja som sa totižto s niečim takym ešte nikdy v živote nestretol  :D

Slovan

Nazdar PEPKU, snaď si si nemyslel, že sa ma len tak zbaviš keď sa mi budeš vyhybať  ;D

No čo moj? Ako to vymyslime?

Slovan

PEPEK chodiš sem ešte? Ak ano pošli mi prosim ťa meil alebo mi tu nechaj svoj meil, rad by som sa s tebou dohodol. Ďakujem.

pepak

Jasně že jsem občas zajdu :-)
Mail uhodneš, nechci ho sem psát, ale je to jednoduché.

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview