YTD a Nova Plus+iVysílání

Started by 151kbar151, February 05, 2014, 03:56:13 PM

Previous topic - Next topic

pepak

Quote from: balutbj on February 17, 2014, 12:45:16 PM
Měl bych nápad:
Po vložení URL se nejdříve zkontroluje, zda je to známá URL. Když není, tak by se nejdříve požádalo o hlavičku a podle ní bychom se rozhodovali.
Kdyby Content-type obsahoval video, audio, nebo application, stáhl by se soubor rovnou, v opačném případě by se dál zkoumal jako teď.
To by šlo. Těžko říct, jestli by se na to dalo spolehnout, ale šlo.

QuoteVěděl jsem, že to řekneš.
To je sice pravda, ale mnohé je snadnější spustit grafické rozhraní YTD a vložit tam URL, než spustit cmd či konzoli, naťukat tam wget http://url_stranky a to ještě v tom lepším případě, kdy už mají wget nainstalovaný.
Jako kdyby existoval uživatel Windows, který nemá non-stop zapnutou příkazovou řádku :-o

QuoteAle to je jen nápad. Myslím, že by to dost lidí ocenilo.
Já si myslím, že většině lidí by to bylo jedno. Ale s tím Content-type to je dobrý nápad, to by šlo celkem bezbolestně.

pepak


cckl



pepak

To je z hlediska YTD důsledek, ne příčina. Když už se jednou dostanu k URL, které používá samotný přehrávač, tak to stáhnu, ale musím se vypořádat s tím "dostat se k URL". Ale píšu si to.

trodas

A jak to vypadá s TV Nova podporou? Stáhnout TV noviny se mi zatím nedaří, háže to chybu, že prý "Stahování tohoto obsahu není podporováno."  ???

Nefungovalo to už v minulosti? To zas Nova něco změnila, aby to nešlo?
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... :) my config - my caps

Dzanek

Zdravím, už nějakou dobu mě nefunguje stahování iVysilaní na ČT. Hlásí to chybu:Nepodařilo se najít stránku informací o médiu(edownload thread error). Co s tím?
Diky

pepak

Quote from: trodas on December 19, 2014, 11:14:48 AMA jak to vypadá s TV Nova podporou? Stáhnout TV noviny se mi zatím nedaří, háže to chybu, že prý "Stahování tohoto obsahu není podporováno."  ???
Myslel bych, že to je dostatečně srozumitelné.

QuoteNefungovalo to už v minulosti? To zas Nova něco změnila, aby to nešlo?
Nova to změnila už dřív a od té doby to nefunguje.

pepak

Quote from: Dzanek on December 19, 2014, 01:54:43 PM
Zdravím, už nějakou dobu mě nefunguje stahování iVysilaní na ČT. Hlásí to chybu:Nepodařilo se najít stránku informací o médiu(edownload thread error). Co s tím?
Počkat, až budu mít čas se na to podívat (snad v lednu).

hurvajz

Jak to vypadá s opravou ivysílání?
Trochu sem se v tom šťoural přes HttpFox a streamy mají rozsekaný do asi 8sekundových kusů takže se co chvíli mění URL streamu ;( Doufám že s tím půjde něco udělat..

pepak

Pokud je to rozsekané do spousty souborů, tak jedině, kdyby mě někdo naučil, jak programově slučovat takovéhle kousky. Jinak by to nemělo moc smysl.



trodas

Sakra... někdo by to mohlo nějak aktializovat nebo vyřešit... i kdyby to mělo být zatím po částech... ostatně spojovat stream by neměl být takový problém...?

Nevím. Prosím prosím aby se s tím pohlo...  :-[
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... :) my config - my caps

pepak

Proč to neuděláš ty? Program je open-source, klidně do něj můžeš přispět. Já spojovat streamy neumím, ale když to pro mě někdo vyřeší, tak to rád do YTD zařadím.

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview