Multimediální centra

Started by pepak, March 14, 2010, 09:12:06 AM

Previous topic - Next topic

pepak

Tento příspěvek byl napsán k mému prvnímu pohledu na Evolve Blade, kam ale nepatří, proto ho přesouvám do diskuse.
Quote from: "Nox"Mirda: Docela by me zajima, zda uz existuje program na sledovani TV, ktery by umel detekovat reklamu z tech uvodnich obrazku a po cas jejiho trvani treba vynout zvuk, at ta bedna tolik nerve. Nebo prerusit nahravani.
dalsi zajimava funkce by bylo automaticke pridani 30-ti minutove rezervy k ShowView.

pepak

Tento příspěvek taky nepatří k Evolva Blade.
Quote from: "Mirda"Ano, vyšší spotřeba, vyšší cena než tento přístroj, delší doba startu.. Ale chci tak moc, když chci mít přístroj na DVD i přehrávání z HDD? A v tom případě když se mrknu na cenu zmiňovaného přístroje PopcornHour, vyjde levneji HTPC. Ano, bude mit vetsi spotrebu (i když rozdíl není až tak velký – a berme v úvahu, že neběží celý den jako lednice) a bude startovat lepe, bude mit rovnez zajistenou podporu jakehokoliv formatu, kodeku, snadne ovladani :-) . Nelze srovnavat jeden specializovany pristroj a ostatní pominout. Uz ted mam doma 2 krabice – satelit, DVD. Takze reseni, ze si koupim dalsi jednoucelovou krabici mne moc nenadchne.
To je věc osobních preferencí. Když nic jiného, tak dva roky s e-inkem mě přesvědčily, že specializovaná jednoúčelová zařízení mají svůj smysl.

pepak

Tento příspěvek se také netýká Evolve Blade.
Quote from: "Jitrocel"Taky jsem dlouho vybíral, jaké zařízení pro mě bude vhodné. Nakonec jsem šáhl po Gogenu DXDB215 s dvb-t tunerem ze Spáčila. Mám to jen na přehrávání cd/dvd. Má plnou podporu češtiny a tedy i titulky jedou v pohodě. USB vstup na 2Gb. Snad jediný, co mi vadí, je větší hluk motorku, když si pouštím MP3 z DVD. Jinak to šlape jak má. Pokud nepotřebujete nahrávat pořady z televize, tak tuto mašinku doporučuji. Nemá podporu HD. Příznivci levných dvd to ale oželí  Pořizovací cena ca 1300Kč

pedro

Mám MMC ELION TR 21,výroba pokračovala Sencor SHR 9600T, v IMS_scriptu jsem našel odkaz na tento web.Potřeboval bych nějaké funkční IMS nebo radu jak nainstalovat Jukebox a nebo plugin ČSFD (tvplugins.cz)
Děkuji za nějaké rady.

pepak

Nerozumím. Neznám IMS_script, nikdy jsem neměl MMC ELION ani Sencor SHR, nevím, o jakém Jukeboxu je řeč. Možná když napíšeš podrobněji, tak se zorientuji, ale momentálně mám dojem, že jsi zabloudil na úplně špatné místo.

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview