Author Topic: Youtube downloader  (Read 227342 times)

pepak

• Global Moderator
  • Hero Member
    • View Profile
    • Pepak.net
Re: Youtube downloader
« Reply #555 on: October 31, 2017, 06:08:53 AM »
Bohužel nešlo. Cena za podporu maskovacích schémat je příliš vysoká než abych byl ochoten ji zaplatit. Použij pro dané video youtube-dl.

SIml

• Guest
« Reply #556 on: November 09, 2017, 09:27:29 PM »
Dobrý den!
Bylo by možné přidat maskovací schéma "youtube_single", které dosud není podporováno - viz například: http://www.youtube.com/embed/boXImrSgd_g
Děkuji
SIml

pepak

• Global Moderator
  • Hero Member
    • View Profile
    • Pepak.net
« Reply #557 on: November 11, 2017, 07:46:37 PM »
Je mi líto, ale ne. I kdybych teď najednou získal neomezeně mnoho volného času, tak maskovací schémata téměř jistě nikdy nebudou v YTD podporována.

Ivanito

• Guest
« Reply #558 on: November 17, 2017, 06:11:00 PM »
Ahoj,
to nejspíše toto není obvyklá cesta, jak poslat dotaz. Je třeba pro to mít zvláštní profil/účet+aktivaci?
Jinak můj dotaz je ohledně stahovaní videí z Youtube a podle diskuze se obávám, že bez řešení.
YTV v1.59 mi hlásí chybu "Maskovací schéma "youtube_multi" není podporován" (https://www.youtube.com/watch?v=B8VeshPgJzo) nebo "Maskovací schéma "youtube_single" není podporován" (https://www.youtube.com/watch?v=_8uxCiJXFVs).
Předem děkuji za jakoukoliv radu nebo tip. Ivan

pepak

• Global Moderator
  • Hero Member
    • View Profile
    • Pepak.net
« Reply #559 on: November 18, 2017, 09:37:46 AM »
Toto fórum je (evidentně) otevřené i pro nepřihlášené uživatele.

Co se dotazu týče, odpověď je hned nad ním.

juwa

• Guest
« Reply #560 on: December 11, 2017, 08:01:00 AM »
Verze 1.59  Error "List index out of bounds" při ukončování aplikace po (úspěšně) dokončeném stahování. Dělají to všechny verze. OS W7 64b.

Karel Unknown

• Guest
« Reply #561 on: February 13, 2018, 04:38:03 PM »
Ahoj. Na W10 mi při spuštění píše, že nenašel OpenSSL knihovnu a chce ji nainstalovat. I když to povolím a vše zřejmě proběhne ok, při dalším startu se hláška o chybějícím OpenSSL objeví znovu. Zkoušel jsem jak portable, tak instalovanou verzi 1.59.20171001.0.

pepak

• Global Moderator
  • Hero Member
    • View Profile
    • Pepak.net
« Reply #562 on: February 13, 2018, 09:10:25 PM »
Pokud je to na nových Windows, bude problém s právy - kvůli UAC. Nejjednodušší řešení je, stáhnout si normální instalačku OpenSSL verze 1.02 v 32bitové verzi a nainstalovat to samostatně, nezávisle na YTD.

Lukass

• Guest
« Reply #563 on: February 26, 2018, 06:50:11 PM »
Ahoj,
vsiml jsem si, ze v YTD prestala fungovat funkce "Nahlasit chybu". V minulosti se otevrel prohlizec s formularem, ted nic. Vyzkouseno na vice PC. Chtel jsem nahlasit, ze prestalo fungovat stahovani videi z Mobilmania.cz:
https://www.mobilmania.cz/clanky/tyden-mobilne-422-genialni-mobil-pro-seniory-a-uspory-s-rodinnym-tarifem/sc-3-a-1341002/default.aspx
Diky
Lukass

pepak

• Global Moderator
  • Hero Member
    • View Profile
    • Pepak.net
« Reply #564 on: March 10, 2018, 09:49:02 AM »
To je nějak brzo, ještě stále by měl Bugreport fungovat. Faktem je, že na něj zrovna dvakrát nekoukám, takže mi mohlo něco zásadního uniknout. Díky za zprávu. Na MobilMania se podívám.

barycek

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #565 on: April 10, 2018, 11:28:28 AM »
Ahoj, při registraci do Toutube downloader jsem zadala chybný email. Zaplatila jsem si Premium, dostala kód, ale nemám link, kam kód zadat. Nevíte někdo, jak z toko ven? Mají tam nějaký Helpdesk, ale tam to nedovedu vyřešit.

pepak

• Global Moderator
  • Hero Member
    • View Profile
    • Pepak.net
« Reply #566 on: April 12, 2018, 06:00:01 AM »
Ahoj, při registraci do Toutube downloader jsem zadala chybný email. Zaplatila jsem si Premium, dostala kód, ale nemám link, kam kód zadat. Nevíte někdo, jak z toko ven? Mají tam nějaký Helpdesk, ale tam to nedovedu vyřešit.
Sorry, neznám ten program a nemohu tedy radit.

1423

• Guest
« Reply #567 on: April 13, 2018, 09:05:42 PM »
YTD netahá ČTčko :) Můžeš s tim něco provést? :/ dík

pepak

• Global Moderator
  • Hero Member
    • View Profile
    • Pepak.net
« Reply #568 on: April 22, 2018, 09:29:47 AM »
Bohužel ne. Rozhodl jsem se, že než pořád slibovat a nikdy se k tomu nedostat, tak radši zastavím YTD úplně.

Kobol

• Guest
« Reply #569 on: April 23, 2018, 10:28:32 PM »
nyní asi týden už YTD nestahuje z ivysilani.cz  stáhne jen první "varovani.ts" ale hlavní film už nenaváže. To je smutné.

např. http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11678888856-pulnocni-slunce/217381481790006/

With Quick-Reply you can write a post when viewing a topic without loading a new page. You can still use bulletin board code and smileys as you would in a normal post.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.
Name: Email:
Verification:
This box must be left blank:

Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image
Type the letters shown in the picture: