Youtube downloader

Started by quick, February 06, 2010, 09:48:44 AM

Previous topic - Next topic

smaragdus

Hello pepak,

I am glad that YTD is back! After almost half a year without updates I was thinking you had abandoned the development.

I have one question- is there a way to download YouTube videos in MP4 format in stead of WEBM format without post conversions?

Regards

pepak

Hello smaragdus, there's an option in Options -> Downloader settings -> YouTube.com.

Prot

Zdravím, velice bych ocenil možnost stáhnout stream z https://www.gaia.com  Je tam mnoho filmů a videí, která jinde nejsou.
Děkuji,
Prot

pepak

Připadá mi, že to je přístupné jen pro členy, mýlím se?

Milos


MH

Dobrý den,
Chci se zeptat , zda je možné stáhnout toto video.
https://www.oltv.cz/share-video.php?idv=4570&kanal=fnol
Při pokusech o zadání adresy do YTD vykazuje chybu
Děkuji za radu.

pepak

YTD to explicitně nepodporuje. Uvnitř se používá Vimeo, které teoreticky podporované je, ale momentálně mi nefunguje. Takže odpověď bohužel zní, že momentálně ne - ale když si ve stránce dáš zobrazit zdrojový kód a vyhledáš si "vimeo", tak najdeš URL, kterou by nějaký program podporující Vimeo stáhnout mohl.

barryx

Zdravím, nějak mi nejde stahovat z novaplus.
Minulý týden jsem stahoval bez problému a nyní to hází u všech videí chybu skriptu: Regulární výraz nebyl splněn a to i u videa které v tom minulém týdnu šlo ok.

Mrknete na to prosím??

pepak

Rád bych, ale nebudu teď radši už nic slibovat, nestíhám :-(

Mona

Quote from: barryx on September 20, 2017, 10:12:06 PM
...nějak mi nejde stahovat z novaplus.
Minulý týden jsem stahoval bez problému a nyní to hází u všech videí chybu skriptu...

Také jsem zaznamenala tento fakt. V průběhu týdne změnili zdrojové kódy stránek u jednotlivých pořadů.
Ačkoliv jsem laik a samouk HTML+PHP, podařilo se mi dopátrat linků na videa, které jsou nyní jakoby uloženy ve vedlejším souboru.

Ráda bych ulehčila autoru YTD práci s upgrade, takže nabízím poslat podklady.


pepak

Quote from: Mona on September 26, 2017, 08:56:57 AMRáda bych ulehčila autoru YTD práci s upgrade, takže nabízím poslat podklady.
Nejsnazší by bylo, kdybys přímo upravila stahovací skript. Počítám, že ta změna nebude nic velkého, že nejspíš postačí drobná úprava nějakého regulárního výrazu a bude to.

pepak

No jasně, Nova Plus je podle mě zprovozněná. Vyzkoušejte.

got2

Ahoj. Poprve jsem zkousel YTD na youtube a bohuzel se mi objevila hlaska: maskovaci schema "youtube multi" neni podporovano. (EDownload Thread Error). Myslis ze by to slo opravit? dekuji velice.

pepak

Bohužel nešlo. Cena za podporu maskovacích schémat je příliš vysoká než abych byl ochoten ji zaplatit. Použij pro dané video youtube-dl.

Quick Reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Email:
Verification:
Please leave this box empty:
Type the letters shown in the picture
Listen to the letters / Request another image

Type the letters shown in the picture:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview